VYHLEDAT

Niceone®
TOP OBORY
ČLÁNKY
KONTAKTY

Kamil Zvěřina domácí+420
Kamil Zvěřina+420739401709
email: info@niceone.cz
POPTEJTE, ZEPTEJTE SE ZDARMA A NEZÁVAZNĚ AŽ DESETI FIREM
Stavební poptávka
Předmět poptávky *
Obor *
Hodnota poptávky *
Popis
.
3000 znaků zbývá

Přílohy
 Přidat k poptávce přílohy - sobory nebo obrázky?
Finanční služby
 Potřebujete hypotéku, úvěr či půjčku?

Kontaktní informace
Zadavatel
Firma/jméno *
Psč *
Město *
Telefon *
Email *
Platba

Region *
Bližší lokalitaOdesláním formuláře souhlasíte, aby Milan Zíka mohl vložené kontaktní údaje zpracovat a poskytnout firmám, které jsou registrovány na www.niceone.cz. Milan Zíka nepřebírá žádnou hmotnou ani jinou právní odpovědnost za stavební firmy, registrované na www.niceone.cz. Odesláním formuláře poptávající souhlasí a přejímá plnou zodpovědnost za výběr a uzavření zakázky se stavební firmou.

Jsme registrování na Úřadě pro ochranu osobních údajů pod reg.č. 00054520.


Hledáte firmu na zateplení budov? Pošlete poptávku!

Zateplení budov je v současné  době velmi častou stavební úpravou. U nových staveb už je zateplení,  izolace na mnohem vyšší úrovni, než tomu bylo  dřív. Domy postavené v minulosti ale měly tepelnou izolaci  velmi špatnou a proto je zateplení budov velmi žádané.

Proč je zateplení budov tak důležité?

Zateplení budov přináší  nejen úspory za vytápění, ale má i další výhody:

  • vyšší  tepelná pohoda uvnitř domu
  • zateplená konstrukce lépe odolává  povětrnostním vlivům
  • zateplení snižuje rizika vzniku  plísní a tepelných mostů
  • stačí nižší výkon topné  soustavy

Správně provedené zateplení  budov je ekonomicky výhodné, protože se Vám investované  finanční prostředky v budoucnu vrátí.

Vyberte firmu pro zateplení budov

Pro vyhledání správné firmy na zateplení budov můžete využít náš formulář, díky  kterému Vás budou jednotlivé firmy samy kontaktovat a Vy tak  můžete porovnat jejich nabídky.
Zateplení budov

Datum: 04.04.2013 | Autor: Jan Kirchner

Za posledních deset let se u nás začalo rozmáhat zateplování starších rodinných domů, stavěných z pálených cihel. Kdybychom se bavili o panelových domech povětšinou z 50. a 60. let, tak je to 5 let zpátky, co se začaly zateplovat ve velkém i byty.

Novostavby stavěné z pórobetonu nebo keramických tvárnic splňují optimální tepelné požadavky s rezervou a tak žádnou dodatečnou izolaci nepotřebují.

 

 


celý článek


Zateplení střechy

Datum: 12.09.2011 | Autor: Jan Kirchner

Ačkoli lidé zateplují jako první fasády a vyměňují dřevěná okna za plastová, nepřipouštějí si, že skoro nejvíce tepla z objektu uniká ven přes půdu. Ohřátý vzduch od topného tělesa stoupá vzhůru, naráží na strop a určitá část tepla přes něj uniká pryč. Pojďme se podívat, jaké máme možnosti řešení.

 

 


celý článek


Materiál pro vnitřní zateplení I.

Datum: 12.09.2011 | Autor: Martin K.

Článek o matreriálech na zateplení je rozdělen do více částí.  Doufáme, že se Vám článek bude líbit. A nyní si řekneme něco o různých materiálech, které je možné použít při zateplování vnitřních stěn. Hlavními typy izolace jsou:

- kamenná vlna,

- skelná vlna,

- polystyren.

 


celý článek


Materiál pro vnitřní zateplení II.

Datum: 12.09.2011 | Autor: Martin K.

IQ-Therm jsou kapilárně aktivní polyuretanové desky z tvrdé pěny, které mají vysoké tepelně izolační schopnosti a regulaci vlhkosti vzduchu. Tyto desky mají v sobě speciální pravidelné otvory, jež jsou umístěny kolmo k povrchu v rastru 4 x 4 cm. Tím pádem zajišťují možnost prostupu kondenzované vodní páře. Při instalaci je nutné dodržovat pokyny, které jsou uvedené v technických listech. Pro použití dalších systémových součástí je vhodné použít lepící maltu iQ –Fix, omítku iQ – Top, která reguluje klima a interiérovou barvu iQ –Paint.


celý článek


Materiál pro vnitřní zateplení III.

Datum: 12.09.2011 | Autor: Martin K.

Jak skelná tak i kamenná vlna fungují na stejném principu jako „ovčí vlna“, tzn. že zachytí vzduch v mezerách. Tím se snižuje tepelná vodivost z jednoho povrchu na druhý. Snadno se instalují do stěn a podkrovních prostor a je to nejefektivnější řešení izolace na trhu pro snížení nákladů.


celý článek


Vnitřní zateplení stěn

Datum: 13.09.2011 | Autor: Martin K.

Pokud jste se rozhodli pro vnitřní zateplení, nejdříve je nutné zajistit si kvalitní návrh, protože pokud budete mít špatné zateplení, může dojít např. k destrukcím zdí promrzáním nebo růstem plísní v bytě. Aby k těmto problémům nedocházelo, je nutné použit folii, která zamezí vzniku kondenzátu v konstrukci zateplení. Bohužel často dochází k přehlédnutí netěsnosti a v okamžiku, kdy se vlhký vzduch z interiéru dostane přes porušenou parozábranu k izolantu, dochází ke kondenzaci vlhkosti. Tím pádem dochází k postupnému nasáknutí izolantu se snížením tepelně izolačních vlastností a k plesnivění.


celý článek


Vnitřní zateplování bytů

Datum: 13.09.2011 | Autor: Martin K.

Chtěli byste si zateplit byt, ale jelikož jde např. o památkově chráněný objekt a jedná se o stavbu ve staré zástavbě s členitou fasádou se štukovou výzdobou není možné zateplení z vnějšku. Pokud si myslíte, že vnitřní zateplení význam nemá, pak se mýlíte.  Byt z vnitřní strany je možné zateplit, bohužel musíte oželet určitou ztrátu vnitřního prostoru. Výsledný efekt není však příliš výrazný. Místnosti, které jsou zateplené zevnitř, se rychleji ohřejí, protože teplo není akumulované zdmi a zároveň i rychle vychladnou.


celý článek


1   2  
REFERENCE
Odpovědi našich poptávajících
08.10.2014
Dobrý den firma pana Zvěřiny mě kontaktovala a zaslala nabídku. Děkuji za Vaše služby.

20.08.2014
Dobrý den, děkuji Vám za službu. Firma pana Karpíška mě kontaktovala mailem. S pozdravem, Hylmarová.

07.05.2014
Dobrý den firma Josef Knajbl mne kontaktovala telefonicky. Kadlecová

více
AKTUÁLNĚ

Poslední poptávku

jsme autorizovali

14.04.2015 12:28!

INFORMACE

Poptávek celkem: 76326
Z toho nad 1 mil Kč: 7254
Firem celkem: 456
Obcí celkem: 385
Fungujeme od: 24.03.2004
REKLAMA
Pomocník k ruce