VYHLEDAT

Niceone®
TOP OBORY
ČLÁNKY
KONTAKTY

Kamil Zvěřina domácí+420
Kamil Zvěřina+420739401709
email: info@niceone.cz
POPTEJTE, ZEPTEJTE SE ZDARMA A NEZÁVAZNĚ AŽ DESETI FIREM
Stavební poptávka
Předmět poptávky *
Obor *
Hodnota poptávky *
Popis
.
3000 znaků zbývá

Přílohy
 Přidat k poptávce přílohy - sobory nebo obrázky?
Finanční služby
 Potřebujete hypotéku, úvěr či půjčku?

Kontaktní informace
Zadavatel
Firma/jméno *
Psč *
Město *
Telefon *
Email *
Platba

Region *
Bližší lokalitaOdesláním formuláře souhlasíte, aby Milan Zíka mohl vložené kontaktní údaje zpracovat a poskytnout firmám, které jsou registrovány na www.niceone.cz. Milan Zíka nepřebírá žádnou hmotnou ani jinou právní odpovědnost za stavební firmy, registrované na www.niceone.cz. Odesláním formuláře poptávající souhlasí a přejímá plnou zodpovědnost za výběr a uzavření zakázky se stavební firmou.

Jsme registrování na Úřadě pro ochranu osobních údajů pod reg.č. 00054520.


Centrální zásobování teplem a dodávka teplé vody do objektů 1. díl

Datum: 24.04.2012 | Autor: Martin K.

Centrální zásobování teplem je systém dodání tepla pro vytápění a ohřev teplé vody, přičemž teplo je vyráběno centrálně ve vzdáleném zdroji a poté je rozvedeno teplárenskými sítěmi odběratelům do větších územních celků, např. sídliště, průmyslové zóny nebo městské čtvrti.


celý článek


Centrální zásobování teplem a dodávka teplé vody do objektů 2. díl

Datum: 24.04.2012 | Autor: Martin K.

Výměníkové stanice slouží zejména pro systém dálkového vytápění jako prvek tlakového oddělní primární sítě centrálního zásobování tepla a předregulaci topné vody pro objektové předávací stanice. Výměníkové stanice vlastně řeší ekvitermní regulace ústředního topení a centrální ohřev teplé vody. V rozsahu výměníkové stanice je vlastně řešena mimo jiné cirkulace topné vody soustavou pomocí oběhových čerpadel s řízením diferenčního tlaku, rovněž i doplňování upravené vody a udržování statického tlaku v sekundárních rozvodech. Spotřeba tepla se zjišťuje na měřičích, které jsou umístěny na vstupu výměníkové stanice, popřípadě na okruhu přípravy teplé vody.


celý článek


Ceny tepla 1. díl

Datum: 26.04.2012 | Autor: Martin K.

Cena tepla je tvořena na základě informací o očekávaných nákladech za jednotlivé vstupní položky, dále pak na odhadu očekáváného objemu prodeje tepla za dané období a řadě dalších kritérií. Toto platí pro kalkulaci, na jejímž základě se vypočítávají měsíční zálohy na teplo, které platí odběratel. Skutečná cena tepla se vypočítává na základě skutečných nákladů. Ty jsou ve většině případů nižší než kalkulované náklady. Celkový účet za teplo vychází z prodaného množství tepla a skutečné ceny tepla v daném kalendářním roce.

 


celý článek


Ceny tepla 2. díl

Datum: 26.04.2012 | Autor: Martin K.

Cena tepla je složena z několika položek. Jsou to náklady proměnné a náklady stálé. Náklady proměnné jsou přímo závislé na množství vyrobené a prodané energie. Patří sem palivo, elektřina, poplatek za znečištění a technologická voda včetně chemikálií pro úpravu. Dále to jsou náklady stálé. Jde o náklady, které nejsou závislé na množství vyrobené a prodané tepelné energie. K těmto nákladům se řadí opravy, revize dle platných předpisů, nájemné kotelen a telefonních linek, odpisy, mzdy a zákonné pojištění, režijní náklady, tzn. výrobní a správní režie a úroky z úvěrů.


celý článek


REFERENCE
Odpovědi našich poptávajících
08.10.2014
Dobrý den firma pana Zvěřiny mě kontaktovala a zaslala nabídku. Děkuji za Vaše služby.

20.08.2014
Dobrý den, děkuji Vám za službu. Firma pana Karpíška mě kontaktovala mailem. S pozdravem, Hylmarová.

07.05.2014
Dobrý den firma Josef Knajbl mne kontaktovala telefonicky. Kadlecová

více
AKTUÁLNĚ

Poslední poptávku

jsme autorizovali

14.04.2015 12:28!

INFORMACE

Poptávek celkem: 76326
Z toho nad 1 mil Kč: 7254
Firem celkem: 456
Obcí celkem: 385
Fungujeme od: 24.03.2004
REKLAMA
Pomocník k ruce