VYHLEDAT

Niceone®
TOP OBORY
ČLÁNKY
KONTAKTY

Petr Sysel+420721671925
email: info@niceone.cz
TAGY

Tagy: kolektory trubicové sluneční kolektorů Ploché solární slunečních plochých
POPTEJTE, ZEPTEJTE SE ZDARMA A NEZÁVAZNĚ AŽ DESETI FIREM
Stavební poptávka
Předmět poptávky *
Obor *
Hodnota poptávky *
Popis
.
3000 znaků zbývá

Přílohy
 Přidat k poptávce přílohy - sobory nebo obrázky?
Finanční služby
 Potřebujete hypotéku, úvěr či půjčku?

Kontaktní informace
Zadavatel
Firma/jméno *
Psč *
Město *
Telefon *
Email *
Platba

Region *
Bližší lokalitaOdesláním formuláře souhlasíte, aby společnost NiceOne.cz, s.r.o. mohla Vaše vložené kontaktní údaje zpracovat a poskytnout firmám, které jsou registrovány na www.niceone.cz. Společnost NiceOne.cz, s.r.o. IČO 27241874 nepřebírá žádnou hmotnou ani jinou právní odpovědnost za stavební firmy registrované na www.niceone.cz. Odesláním formuláře odesílatel - poptávající souhlasí a přejímá plnou zodpovědnost za výběr a uzavření zakázky se stavební firmou.

Typy slunečních kolektorů


Datum: 09.září.2011 | Autor: Martin K.

Na trhu jsou k dostání ploché nebo vakuové trubicové sluneční kolektory. Ploché sluneční kolektory jsou nejrozšířenějším typem kolektoru, pořizovací cena těchto kolektorů je velmi výhodná a navíc mají i velmi vysokou účinnost v období slunných dnů a při příznivém úhlu dopadu slunečních paprsků. V průběhu poledne mají ploché sluneční kolektory vysoký výkon, ve večerních a ranních hodinách je nízký. Ploché sluneční kolektory jsou většinou využívány s vysokou intenzitou slunečního svitu a využití mají především pro solární ohřev užitkové vody.

Ploché sluneční kolektory

Ploché solární kolektory jsou vyrobeny z bezpečnostního skla, které je odolné proti krupobití a mají hluboce taženou kolektorovou vanu, která je odolná proti povětrnostním podmínkám. Montáž se provádí místo střešní krytiny nebo nad ní. Kolektory mohou být umístěny na šířku nebo na výšku, tepelná izolace je z minerální vaty a záruka je 5 let. Výhody plochých kolektorů spočívají v tom, že Vám dokáží uspořit až 65 % nákladů na ohřev vody, jsou celoročně v provozu, mají maximální energetickou a optickou účinnost a velmi snadno se montují.

Vakuové trubicové solární kolektory

Dalším typem slunečních kolektorů jsou vakuové trubicové kolektory, které jsou určeny k podpoře vytápění, k přípravě teplé vody nebo k vytápění vody v bazénu. Vakuové trubicové kolektory dosahují vyšších solárních zisků bez výkyvů než je tomu u plochých kolektorů. Proto jsou vhodné pro celoroční provoz díky vakuu, jež působí jako izolace. Výhody vakuových kolektorů lze spatřit v tom, že mohou být umístěny na rovných nebo sedlových střechách, na fasádách domů, balkonů a lodžií. Kolektory lze libovolně rozšiřovat (podle topenářských zásad), výměna trubic je velmi jednoduchá a rychlá, trubice jsou odolné proti krupobití. Jsou maximálně  spolehlivé a mají dlouhou životnost. Tyto trubicové kolektory mají ale i jednu nevýhodu a tou je vyšší pořizovací cena než je tomu u plochých kolektorů.

Zaujal Vás článek nebo naše služby? Klikněte a nenechte si to pro sebe!


Potřebujete poradit? Zeptejte se našich firem, odpoví Vám.

Máte ke článku dotaz? Potřebujete vyřešit nějaký problém?Poptávky našich klientů

Autorizoval(a) Petr Sysel 07.07.2014 09:04 Archivní poptávka ID 102381
Zakoupení a instalace elektrokotle
Částka: do 40 tisíc Platba: Dohodou
Obor: Topení, voda, plyn, kanalizace
Dobrý den, poptávám u Vás zakoupení a instalování elektrokotle. Osobní schůzka je možná. Poptávám práci, materiál. Termín realizace zakázky je srpen 2014 ... Děkuji Vám za nabídku.
místo realizace:
Region: Liberecký kraj
Klient požaduje reference: ANO
Bližší lokalita: Bílý Kostel nad Nisou Nabídky směřujte: Jakýmkoliv způsobem

Autorizoval(a) Petr Sysel 01.07.2014 01:04 Archivní poptávka ID 102375
Návrh a realizaci projektu etážového topení
Částka: 40 až 100 tisíc Platba: Dohodou
Obor: Topení, voda, plyn, kanalizace
Dobrý den, poptávám u Vás návrh a realizaci projektu etážového topení v bytě 2+KK o velikosti 52 m2 ve starším cihlovém domě (cca 50. léta 20. století), 4. patro. Stávající topení - jedny plynové vafky v obývacím pokoji. V koupelně je elektrický bojler na ohřev vody. V kuchyni je menší karma na plyn, zde by se měl také změnit způsob ohřevu vody, nejlépe rozvodem z koupelny. Návrh nové topné soustavy - nový plynový kotel pravděpodobně se zásobníkem by byl umístěn v koupelně (s oknem do vnitrobloku), topná tělesa by byla doromady 4, jedno velké topení v ložnici o velikosti cca 20,9 m2 (výška stropu 2,83 m v celém bytě, v ložnici,obývacím pokoji a kuchyni bude sníženo sádrokartonovým podhledem), druhé velké topné těleso v obývacím pokoji o velikosti cca 16,7 m2, třetí menší topení v kuchyni (s oknem) o velikosti cca 4,8 m2, čtvrté topné žebro v koupelně. Zatím nemáme zjištěno, zda je vyvložkovaný komín. Zajímala by nás přibližná celková cena projektu a cena realizace a také přibližná doba provedení. Děkuji Vám za nabídku.
místo realizace:
Region: Praha
Klient požaduje reference: ANO
Bližší lokalita: Holešovice Nabídky směřujte: Jakýmkoliv způsobem

Autorizoval(a) Petr Sysel 16.06.2014 08:44 Archivní poptávka ID 102356
Tříkomorový septik, cena
Částka: do 40 tisíc Platba: Dohodou
Obor: Topení, voda, plyn, kanalizace
Dobrý den, poptávám u Vás tříkomorový samonosný septik, nejlépe čtyřhranný, ale není podmínkou. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky je dohodou Děkuji Vám za nabídku.
místo realizace:
Region: Ústecký kraj
Klient požaduje reference: NE
Bližší lokalita: Ústí nad Labem Nabídky směřujte: Jakýmkoliv způsobem

Autorizoval(a) Petr Sysel 06.05.2014 13:25 Archivní poptávka ID 102305
Cena výměny plynového kotle
Částka: do 40 tisíc Platba: Hotově
Obor: Topení, voda, plyn, kanalizace
Dobrý den, poptávám u Vás výměnu plynového kotle v bytě. Rádi bychom využili dotace zelená úsporám. Bytový dům, ve kterém se byt nachází není zateplený. Děkuji za cenové nabídky
místo realizace:
Region: Středočeský kraj
Klient požaduje reference: ANO
Bližší lokalita: Nymburk Nabídky směřujte: Jakýmkoliv způsobem

Autorizoval(a) Petr Sysel 28.04.2014 17:30 Archivní poptávka ID 102295
Cena tepelných čerpadel, bytový dům pater
Částka: nad 1 milion Platba: Převodem
Obor: Topení, voda, plyn, kanalizace
Dobrý den, poptávám u Vás nabídku dodávky tepelných čerpadel vzduch - voda pro topení a TUV. Bytový dům 5 pater, 2 vchody, 36 bytů, kompletně zateplený. Spotřeba tepla na topení cca 480 GJ/rrok, spotřeba teplé vody cca 850 m3/rok. Osobní schůzka je možná, Termín realizace zakázky je ... Děkuji Vám za nabídku.
místo realizace:
Region: Praha
Klient požaduje reference: ANO
Bližší lokalita: Praha 5 Nabídky směřujte: Jakýmkoliv způsobem

Autorizoval(a) Petr Sysel 22.04.2014 07:59 Archivní poptávka ID 102289
Cena výkopu rýhy 4000 m, hloubka 55cm
Částka: 40 až 100 tisíc Platba: Dohodou
Obor: Topení, voda, plyn, kanalizace
Dobrý den, poptávám partu dělníku na ruční výkop rýhy v zelení bez záhozu. - hloubka 55 cm - Celkem 4000 m. platební podmínky dle dohody. Nástup ihned po domluvě.
místo realizace:
Region: Moravskoslezský kraj
Klient požaduje reference: ANO
Bližší lokalita: Třinec, Ostrava Nabídky směřujte: Jakýmkoliv způsobem

Seriál: Co ještě nevíte o solárním ohřevu vody

Jak funguje solární ohřev vody Jak vybrat solární systém Proč solární ohřev vody Typy slunečních kolektorů Financování solárních systémů Návratnost investice do solárního ohřevu Výrobce solárních systémů Solární ohřev bazénu
REFERENCE
Odpovědi našich poptávajících
07.05.2014
Dobrý den firma Josef Knajbl mne kontaktovala telefonicky. Kadlecová

07.05.2014
Dobrý den, firma David Naďo nás ihned kontaktovala emailem a telefonicky. S Vaším portálem jsem velice spokojen, použil jsem ho už po třetí a zatím mi vždy pomohl najít nejlepší nabídku. Hezký den přeje R. Melč

02.05.2014
Firma Kressida napsala email a poslala cenovou nabídku. Jsem překvapená jak vaše služby rychle fungují. Moc děkuji. Skuthanová

více
AKTUÁLNĚ

Poslední poptávku

jsme autorizovali

29.07.2014 09:59!

INFORMACE

Poptávek celkem: 76053
Z toho nad 1 mil Kč: 7238
Firem celkem: 480
Obcí celkem: 402
Fungujeme od: 24.03.2004
REKLAMA
Pomocník k ruce