VYHLEDAT

Niceone®
TOP OBORY
ČLÁNKY
KONTAKTY

Petr Sysel+420721671925
email: info@niceone.cz
TAGY

Tagy: které velice stavbu sloužit stavby
POPTEJTE, ZEPTEJTE SE ZDARMA A NEZÁVAZNĚ AŽ DESETI FIREM
Stavební poptávka
Předmět poptávky *
Obor *
Hodnota poptávky *
Popis
.
3000 znaků zbývá

Přílohy
 Přidat k poptávce přílohy - sobory nebo obrázky?
Finanční služby
 Potřebujete hypotéku, úvěr či půjčku?

Kontaktní informace
Zadavatel
Firma/jméno *
Psč *
Město *
Telefon *
Email *
Platba

Region *
Bližší lokalitaOdesláním formuláře souhlasíte, aby Petr Sysel mohl vložené kontaktní údaje zpracovat a poskytnout firmám, které jsou registrovány na www.niceone.cz. Petr Sysel nepřebírá žádnou hmotnou ani jinou právní odpovědnost za stavební firmy, registrované na www.niceone.cz. Odesláním formuláře poptávající souhlasí a přejímá plnou zodpovědnost za výběr a uzavření zakázky se stavební firmou.

Jsme registrování na Úřadě pro ochranu osobních údajů pod reg.č. 00054520.

Srubové stavby u nás


Datum: 14.září.2011 | Autor: Jan Kirchner

Srubové stavby se většinou vyrábí z ručně opracovaných klád, ale můžete se setkat i se strojně opracovaným dřevem. Tyto stavby však nepůsobí ani tak jako srub, protože všechny klády vypadají stejně, což budí umělý dojem. Většina firem však volí ruční řemeslnou výrobu, při které jsou zachovány staré standarty a technologické postupy, které dělají srub srubem.

 

 

Vhodné umístění srubu

Při stavbě dřevostavby je třeba, mimo jiné, citlivě zvolit vhodné místo. Srub je velice ojedinělá stavba a určitě se nehodí kamkoliv. Je absolutně nevhodné postavit například kanadský srub v zastavěné části města, kde srubová stavba ztratí svůj ráz a jedinečnost. Sruby jsou velice monumentální a hodí se na jedinečné a odlehlé místo nejlépe někde v přírodě, kde doladí celkový ráz krajiny. Srub nemusí sloužit výhradně jako obytný dům, ale skvěle poslouží i pro komerční účely. Ve srubech často naleznete hotel nebo restauraci, ale mohou sloužit i jako rekreační chata nebo chalupa.

 

 

Stavba srubu

Stavba srubu je poměrně složitou záležitostí, na kterou je určitě nejlepší zjednat si firmu, která má se stavbou zkušenosti a dokáže ošetřit i záležitosti, které se pojí například na sesedání dřeva. To je úplně normální a nedá se mu nijak zabránit. U firmy si navíc můžete snadno zařídit i ošetření dřeva prostředky, které ho chrání především před škůdci a také zvýšené vlhkosti. Při zachování správných a prověřených postupů může dřevostavba na klíč sloužit i několik set let, takže životnost je srovnatelná s klasickými zděnými budovami. Cena srubu se odvíjí především podle půdorysu a také podle dřeva, které chcete na stavbu použít. V naší zemi je na stavbu nejčastěji používán smrk, který je zde velice rozšířený a jeho kvalita na stavbu srubu dokonale postačí.

 

 

Zaujal Vás článek nebo naše služby? Klikněte a nenechte si to pro sebe!


Máte technický dotaz? Zeptejte se firem, odpoví Vám.

Pozor! Formulář neslouží pro vložení poptávky. Stavební poptávku zadáte zde.Poptávky našich klientů

Autorizoval(a) Petr Sysel 15.09.2014 12:09 Platí do:06.10.2014 ID 103487 Upravit
RD na klíč od 1.400.000,-Kč 85 m2
Částka: nad 1 milion Platba: Dohodou
Obor: RD, haly, byty a pasivní domy
Dobrý den, poptávám u Vás RD na klíč 4+kk. Což by jsme se chtěli dostat na 1,40mil.kč. Bungalov s užitkovou plochou 85m2. Osobní schůzka je možná, není možná. Termín realizace zakázky je co nejdřív. Děkuji Vám za nabídku.
místo realizace:
Region: Ústecký kraj
Klient požaduje reference: ANO
Bližší lokalita: Most Nabídky směřujte: Jakýmkoliv způsobem
Poptávka byla zaslána 10 firmám.

Autorizoval(a) Petr Sysel 22.07.2014 20:52 Archivní poptávka ID 102400
Cena hrubé stavby zděného RD
Částka: 100 tis. až 1 mil. Platba: Hotově
Obor: RD, haly, byty a pasivní domy
Dobrý den, poptávám u Vás hrubou stavbu prizemniho zdeneho RD vcetne zakladove desky. Obytna plocha 88 m2. Poptávám práci, materiál. Termín realizace zakázky je 2015. Lokalita Kochánov u Benešova, Stredocesky kraj Děkuji Vám za nabídku.
místo realizace:
Region: Středočeský kraj
Klient požaduje reference: ANO
Bližší lokalita: Kochanov, Teplysovice Nabídky směřujte: Jakýmkoliv způsobem

Autorizoval(a) Petr Sysel 16.07.2014 11:07 Archivní poptávka ID 102394
Generální dodavatel pro novostavbu RD
Částka: nad 1 milion Platba: Dohodou
Obor: RD, haly, byty a pasivní domy
Hledáme generálního dodavatele pro novostavbu rodinného domu v oblasti Praha-západ. Jedná se o RD o dvou nadzemních podlažích s užitnou plochou okolo 250 m2, obvodové zdivo je tvořeno pórobetonovými stěnami Ytong a zatepleno systémem Ytong Multipor, část domu je obložena cihelnými obkladovými pásky, stropní konstrukce je pnutá železobetonová, schodiště je železobetonové obloženo dřevěnými stupni a podstupnicemi, konstrukce střechy klasická vaznicová s dřevěnými krokvemi, kleštinami a krytinou z pálených tašek Tondach. Dům je vybaven vzduchotechnikou pro cirkulaci vzduchu s rekuperací s rozvody do všech místnosti v domě. Hledáme dodavatele, jež má zkušenosti s realizacemi staveb se zmíněnými technologiemi. Pokud byste mohli realizovat tuto stavbu, prosím, projevte svůj zájem se zasláním referencí na podobné domy, jež jste dříve realizovali. My Vám případně zašleme podrobnou dokumentaci stavby k prostudování pro vytvoření detailní nabídky.
místo realizace:
Region: Středočeský kraj
Klient požaduje reference: ANO
Bližší lokalita: Praha-západ Nabídky směřujte: Jakýmkoliv způsobem

Autorizoval(a) Petr Sysel 06.06.2014 08:28 Archivní poptávka ID 102345
Cena výstavby prodejny 6 x 7m
Částka: 100 tis. až 1 mil. Platba: Hotově
Obor: RD, haly, byty a pasivní domy
Dobrý den, poptávám u Vás výstavbu prodejny. Jedná se o obdélníkovou stavbu 6 x 7 m s pultovou střechou pokrytou trapézovými plechy. Ideální konstrukce zdiva z Porfixu (150 nebo 200 mm) a polystyrenu (alespoň 100 mm) na zateplení včetně venkovní fasády. Uvnitř položení dlažby a sádrokartonové stropy jinak bez vnitřních příček a bez štuků - pouze zděný kout na WC a umyvadlo. Nutné vybetonovat jednoduchou základní desku. Osobní schůzka je možná. Poptávám práci s kalkulací materiálu. Termín realizace zakázky je 06 - 07 / 2014 - místo realizace Roudnice nad Labem. Děkuji Vám za nabídku.
místo realizace:
Region: Ústecký kraj
Klient požaduje reference: ANO
Bližší lokalita: Roudnice nad Labem Nabídky směřujte: Jakýmkoliv způsobem

Autorizoval(a) Petr Sysel 28.05.2014 11:27 Archivní poptávka ID 102336
Novostavba rodinného domu
Částka: nad 1 milion Platba: Dohodou
Obor: RD, haly, byty a pasivní domy
Dobrý den, v souvislosti s poptávkou na stavbu RD žádám o vypracování cenové nabídky na dodávku novostavby rodinného domu v okrese Mělník ve verzích "hrubá stavba" a "na klíč". Veškeré specifikace jsou v připojené příloze ve výkresech projektové dokumentace a v technické zprávě. Předpokládaný termín realizace léto/podzim 2014. Omezením místa stavby, zejména pro stavební techniku, je příjezdová komunikace v šířce jen 3,15 m (délka cca 40 metrů). V případě jakýchkoliv dotazů mě kontaktujte e-mailem nebo na uvedeném telefonu. Děkuji
místo realizace:
Region: Středočeský kraj
Klient požaduje reference: ANO
Bližší lokalita: Tuhaň Nabídky směřujte: Jakýmkoliv způsobem

Autorizoval(a) Petr Sysel 26.05.2014 11:50 Archivní poptávka ID 102330
Rodinný dům na klíč do 1.500.000,-Kč
Částka: nad 1 milion Platba: Hotově
Obor: RD, haly, byty a pasivní domy
Dobrý den, poptávám u Vás rodinný dům na klíč do 1.5mil-bud zděný a nebo dřevostavba. Energetický štítek B-nízkoenergetický? Lokalita Pchery-rovný pozemek-nejméně 90m2 a více i s projektem nejméně 4+kk. Poptávám práci a materiál. Děkuji Vám za nabídku.
místo realizace:
Region: Středočeský kraj
Klient požaduje reference: ANO
Bližší lokalita: Kladno Pchery Nabídky směřujte: Jakýmkoliv způsobem

REFERENCE
Odpovědi našich poptávajících
20.08.2014
Dobrý den, děkuji Vám za službu. Firma pana Karpíška mě kontaktovala mailem. S pozdravem, Hylmarová.

07.05.2014
Dobrý den firma Josef Knajbl mne kontaktovala telefonicky. Kadlecová

07.05.2014
Dobrý den, firma David Naďo nás ihned kontaktovala emailem a telefonicky. S Vaším portálem jsem velice spokojen, použil jsem ho už po třetí a zatím mi vždy pomohl najít nejlepší nabídku. Hezký den přeje R. Melč

více
AKTUÁLNĚ

Poslední poptávku

jsme autorizovali

01.10.2014 09:12!

INFORMACE

Poptávek celkem: 76141
Z toho nad 1 mil Kč: 7242
Firem celkem: 483
Obcí celkem: 405
Fungujeme od: 24.03.2004
REKLAMA
Pomocník k ruce