VYHLEDAT

Niceone®
TOP OBORY
ČLÁNKY
KONTAKTY

Petr Sysel+420721671925
email: info@niceone.cz
POPTEJTE, ZEPTEJTE SE ZDARMA A NEZÁVAZNĚ AŽ DESETI FIREM
Stavební poptávka
Předmět poptávky *
Obor *
Hodnota poptávky *
Popis
.
3000 znaků zbývá

Přílohy
 Přidat k poptávce přílohy - sobory nebo obrázky?
Finanční služby
 Potřebujete hypotéku, úvěr či půjčku?

Kontaktní informace
Zadavatel
Firma/jméno *
Psč *
Město *
Telefon *
Email *
Platba

Region *
Bližší lokalitaOdesláním formuláře souhlasíte, aby společnost NiceOne.cz, s.r.o. mohla Vaše vložené kontaktní údaje zpracovat a poskytnout firmám, které jsou registrovány na www.niceone.cz. Společnost NiceOne.cz, s.r.o. IČO 27241874 nepřebírá žádnou hmotnou ani jinou právní odpovědnost za stavební firmy registrované na www.niceone.cz. Odesláním formuláře odesílatel - poptávající souhlasí a přejímá plnou zodpovědnost za výběr a uzavření zakázky se stavební firmou.

Roubenky a jejich bezpečnost

Datum: 14.09.2011 | Autor: Martin K.

Ten z Vás, kdo se rozhodl pro stavbu roubenky, si zcela jistě položil otázku, jak jsou roubenky zajištěny proti požáru ? Vždyť i každé dítě ví, že dřevo je hořlavé. Dřevěná stavba si zachovává  proti ocelovým konstrukcím pevnost po dlouhou dobu. To je způsobeno především izolačními schopnostmi dřeva. Při zuhelnatění se na povrchu vytvoří izolační vrstva, čímž dochází ke zpomalení hoření. Garantovaná výpočtová hodnota požární odolnosti 20 cm hrubé roubené stěny je 50 minut.


celý článek


Roubenky a jejich konstrukce

Datum: 14.09.2011 | Autor: Martin K.

Roubenky jsou stavby, které mají dřevěnou konstrukci z trámů a ty jsou kladeny na sebe ve vodorovném směru. Tento způsob stavby se nazývá roubení, odtud název roubenky. Jde o jednu z nejstarších dřevěných stavebních konstrukcí a v současné době je velmi preferovaná v moderní výstavbě. K výhodám roubenek patří velmi dobrá tepelná izolace. Z toho následně vyplývá nízká energetická náročnost roubenky a také ekologičnost. Obavy, že Vám roubenku napadne nějaký škůdce, můžete hodit za hlavu, protože tento problém je řešen vhodnou ochranou dřeva a to vhodnou impregnací a nátěry.


celý článek


REFERENCE
Odpovědi našich poptávajících
20.08.2014
Dobrý den, děkuji Vám za službu. Firma pana Karpíška mě kontaktovala mailem. S pozdravem, Hylmarová.

07.05.2014
Dobrý den firma Josef Knajbl mne kontaktovala telefonicky. Kadlecová

07.05.2014
Dobrý den, firma David Naďo nás ihned kontaktovala emailem a telefonicky. S Vaším portálem jsem velice spokojen, použil jsem ho už po třetí a zatím mi vždy pomohl najít nejlepší nabídku. Hezký den přeje R. Melč

více
AKTUÁLNĚ

Poslední poptávku

jsme autorizovali

16.09.2014 15:32!

INFORMACE

Poptávek celkem: 76119
Z toho nad 1 mil Kč: 7241
Firem celkem: 482
Obcí celkem: 404
Fungujeme od: 24.03.2004
REKLAMA
Pomocník k ruce