VYHLEDAT

Niceone®
TOP OBORY
ČLÁNKY
KONTAKTY

Petr Sysel+420721671925
email: info@niceone.cz
POPTEJTE, ZEPTEJTE SE ZDARMA A NEZÁVAZNĚ AŽ DESETI FIREM
Stavební poptávka
Předmět poptávky *
Obor *
Hodnota poptávky *
Popis
.
3000 znaků zbývá

Přílohy
 Přidat k poptávce přílohy - sobory nebo obrázky?
Finanční služby
 Potřebujete hypotéku, úvěr či půjčku?

Kontaktní informace
Zadavatel
Firma/jméno *
Psč *
Město *
Telefon *
Email *
Platba

Region *
Bližší lokalitaOdesláním formuláře souhlasíte, aby společnost NiceOne.cz, s.r.o. mohla Vaše vložené kontaktní údaje zpracovat a poskytnout firmám, které jsou registrovány na www.niceone.cz. Společnost NiceOne.cz, s.r.o. IČO 27241874 nepřebírá žádnou hmotnou ani jinou právní odpovědnost za stavební firmy registrované na www.niceone.cz. Odesláním formuláře odesílatel - poptávající souhlasí a přejímá plnou zodpovědnost za výběr a uzavření zakázky se stavební firmou.

Novostavby všech druhů

Chcete si splnit svůj sen o novém a spokojeném bydlení? Pomůžeme Vám najít perfektního dodavatele, který se spolehlivě zhostí projektu Vaší novostavby! Stačí vyplnit jednoduchý poptávkový dotazník a zaslat nám ho! Obratem Vás kontaktují stavební firmy, které jsou pro Vás schopné postavit všechny typy domů od tradičních přes sruby a roubenky až třeba pro stále populárnější dřevostavby!

Novostavby pro spokojený život

Novostavby jsou v dnešní době nejoblíbenějším druhem bydlení. Napište nám a realizujte i Vy svůj sen o perfektním bydlení! Spolehlivé stavební firmy registrované na tomto portálu čekají na Vás projekt, samy Vás kontaktují a maximálně pomohou s jeho realizací! Napište nám co nejdříve! Jednodušeji už to nejde!

 
REFERENCE
Odpovědi našich poptávajících
07.05.2014
Dobrý den firma Josef Knajbl mne kontaktovala telefonicky. Kadlecová

07.05.2014
Dobrý den, firma David Naďo nás ihned kontaktovala emailem a telefonicky. S Vaším portálem jsem velice spokojen, použil jsem ho už po třetí a zatím mi vždy pomohl najít nejlepší nabídku. Hezký den přeje R. Melč

02.05.2014
Firma Kressida napsala email a poslala cenovou nabídku. Jsem překvapená jak vaše služby rychle fungují. Moc děkuji. Skuthanová

více
AKTUÁLNĚ

Poslední poptávku

jsme autorizovali

23.07.2014 20:24!

INFORMACE

Poptávek celkem: 76050
Z toho nad 1 mil Kč: 7238
Firem celkem: 480
Obcí celkem: 402
Fungujeme od: 24.03.2004
REKLAMA
Pomocník k ruce