VYHLEDAT

Niceone®
TOP OBORY
ČLÁNKY
KONTAKTY

Kamil Zvěřina domácí+420
Kamil Zvěřina+420739401709
email: info@niceone.cz
TAGY

Tagy: dřevostavby dřevostaveb
POPTEJTE, ZEPTEJTE SE ZDARMA A NEZÁVAZNĚ AŽ DESETI FIREM
Stavební poptávka
Předmět poptávky *
Obor *
Hodnota poptávky *
Popis
.
3000 znaků zbývá

Přílohy
 Přidat k poptávce přílohy - sobory nebo obrázky?
Finanční služby
 Potřebujete hypotéku, úvěr či půjčku?

Kontaktní informace
Zadavatel
Firma/jméno *
Psč *
Město *
Telefon *
Email *
Platba

Region *
Bližší lokalitaOdesláním formuláře souhlasíte, aby Milan Zíka mohl vložené kontaktní údaje zpracovat a poskytnout firmám, které jsou registrovány na www.niceone.cz. Milan Zíka nepřebírá žádnou hmotnou ani jinou právní odpovědnost za stavební firmy, registrované na www.niceone.cz. Odesláním formuláře poptávající souhlasí a přejímá plnou zodpovědnost za výběr a uzavření zakázky se stavební firmou.

Jsme registrování na Úřadě pro ochranu osobních údajů pod reg.č. 00054520.

Dřevostavby na klíč


Datum: 14.září.2011 | Autor: Martin K.

Uvažujete o stavbě rodinného domu a nevíte, zda zvolit klasický zděný dům nebo dřevostavbu? My si dovolíme podat několik informací o dřevostavbách, aby Vaše rozhodnutí bylo snadnější. V Evropě se zcela běžně ze dřeva staví, v České republice se dřevostavby začínají v poslední době docela prosazovat,. Důvodem je především zdražování energií, tudíž zájem o nízkoenergetické bydlení, ke kterým dřevostavby patří, roste.

Hlavní rozdíly

Rozdíl mezi dřevostavbou a zděným domem spočívá v konstrukci stěn, ostatní prvky stavby, jako jsou základy, okna, stropy, krovy a střechu lze provést podobně nebo úplně stejně jako u zděných staveb. Stěny dřevostaveb jsou tvořeny rámovou dřevěnou konstrukci. Ta je složena z vodorovných trámků a svislých sloupků, prostor mezi dřevem je vyplněn tepelnou izolací. Následně se provede izolace stěn z venkovní i z vnitřní strany.

Jak vypadá

Hrubá stavba dřevostavby je hotova v průběhu dvou až tří měsíců, navíc stavět lze i v zimě, protože se vše dělá tzv. suchým způsobem. Životnost u dřevostaveb se uvádí v průměru od 80 do 100 let a je závislá na tom, jak  kvalitně je postavena a jak je chráněna proti vlhkosti.

Základní konstrukce

U dřevostaveb se využívají různé systémy montáže. Např. skeletový systém je tvořen z masivních trámů, které pomocí tesařských lepených spojů se stávají domem. Dřevostavby se mohou montovat z tzv. sendvičových panelů, což znamená, že stropy, stěny a střešní desky se na stavbu přivážejí již z výroby a celý panel je zpevněn rámem z masivu. Některé dřevostavby se staví systémem two by four, popřípadě two by six. Konstrukce je z hranolu nebo fošen, uvnitř je izolace, z vnější strany se stěny obloží překližkou nebo dřevovláknitými deskami, z vnitřní strany se většinou dává sádrokarton. U tohoto typu se používá dřevěná fasáda, nebo dřevo v kombinaci s cementotřískovými, popřípadě cementovláknitými deskami.

Zaujal Vás článek nebo naše služby? Klikněte a nenechte si to pro sebe!


Máte technický dotaz? Zeptejte se firem, odpoví Vám.

Pozor! Formulář neslouží pro vložení poptávky. Stavební poptávku zadáte zde.15.03.2012: Základová deska pro dřevostavbu potřebuji dvě stavební firmy?

Zdravím, někde jsem se dočetla, že stavební firmy požadují, aby si zákazník připravil betonovou základovou desku před tím, než zadá poptávku na dřevostavbu rodinného domu? Jak je to? Existují firmy, které udělají všechno na klíč tj. postaví roubenku i se základovou deskou? Dost nerada bych potom jednala s dvěma firmami ohledně základové desky a druhá přes vlastní stavbu domu. Tak, aby v případě problému jedna nesváděla vše na druhou a obráceně.

Díky Věra L.


16.03.2012:
Na trhu je dostatek stavebních firem, které poskytují službu generální dodávky díla (na klíč), což by mělo zákazníkovi přinést výhodu jednání pouze s jedním smluvním partnerem včetně kvalifikovaného řešení technických problémů a změnových požadavků ze strany investora. V případě takovéhoto výše zmíněného požadavku, který zákazníkovi nevyhovuje doporučuji oslovit jiného zhotovitele, který splní Vaše představy o způsobu a komplexnosti provedení díla. Jiným řešením je oslovit odborně způsobilou osobu, která pro Vás zajistí koordinaci více zhotovitelů na jedné stavbě (např. zemní práce se základy, dřevostavba, vnitřní instalace a přípojky atd). Tento způsob se však může pro investora projevit jako nepohodlný - problematika záruky, roztříštěná zodpovědnost za dílo, termínová návaznost jednotlivých dodavatelů způsobující příliž dlouhou lhůtu výstavby, nutnost jednat s více partnery a pod.
16.03.2012:
Zpravidla jsou na dřevostavby specializované firmy,které si zákl.desky sami nedělají.My umíme stavby na klíč ,ale roubenky neděláme.Děláme stavby zděné a dřevosatvby tesařským způsobem.Děláme i desky pro dodavatele roubenek a sendvičových dřevostaveb.Riziko problémů tady odpadá tím ,že k doplacení naší dodávky desky od investora dochází až po převzetí desky dodavatelem dřevostavby,čímž si převezme i záruky za celou stavbu.
Petr Herodes
Petr Herodes - Hasko sdružení
hasko@email.cz
+420777172576
15.03.2012:
Dobrý den, je to běžné, že firmy které se specializují na dřevostavby požadují od zákazníka tzv. stavební přípravu, tedy základovou desku s přípojkami. Pokud je zpracován projekt i na základy, nemáte se čeho bát když si základovou desku sjednáte u jiné firmy.Naše firma již několik takových základových desek již zhotovila jak pro roubenku tak pro srub. S pozdravem Miloš Slavík - elmi.cz

Poptávky našich klientů

Autorizoval(a) Kamil Zvěřina 06.01.2015 08:53 Platí do:27.01.2015 ID 103615 Upravit
Částka: 100 tis. až 1 mil. Platba: Dohodou
Obor: RD, haly, byty a pasivní domy
Dobrý den,poptávám u Vás výstavbu rodinného domu - dřevostavby o rozměrech zastavěná plocha 100m2,užitná plocha 81m2.Prosím o nacenění stavby na klíč.Dále prosím o nabídku výstavby RD o stejných rozměrech buďto z betonových tvárnic nebo z cihlového zdiva.Cenu prosím ve 2 variantách.Buďto hrubá stavba nebo stavba na klíč.Pro představu přikládám v příloze obrázek domu.Děkuji Děkuji Vám za nabídku.
místo realizace:
Region: Jihomoravský kraj
Klient požaduje reference: ANO
Bližší lokalita: Nikolčice Nabídky směřujte: Jakýmkoliv způsobem

Finanční požadavek klienta

Termín jednání: Co nejdříve
Bližší specifikace:
Poptávka byla zaslána 10 firmám.

Autorizoval(a) Kamil Zvěřina 03.12.2014 09:55 Archivní poptávka ID 103597
RD, Bungalov
Částka: nad 1 milion Platba: Převodem
Obor: RD, haly, byty a pasivní domy
Dobrý den, poptávám u Vás stavbu RD, nebo bungalovu o velikosti 4+kk v ceně do 2 000 000,-kč vč.DPH a základové desky. Osobní schůzka je možná. Termín realizace zakázky je 3 až 4 Q 2015. Děkuji Vám za nabídku.
místo realizace:
Region: Středočeský kraj
Klient požaduje reference: ANO
Bližší lokalita: Svinaře Nabídky směřujte: Jakýmkoliv způsobem

Finanční požadavek klienta

Termín jednání: Nepospíchá
Bližší specifikace:

Autorizoval(a) Kamil Zvěřina 18.11.2014 09:55 Archivní poptávka ID 103577
Stavba domu
Částka: nad 1 milion Platba: Převodem
Obor: RD, haly, byty a pasivní domy
Dobrý den, poptávám u Vás stavbu domu 3+1 (KK) a 2+1(KK) v jednom nebo dvou stavbách, v případě jednoho společného domu 2 samostatné vchody, z časových důvodů nejlépe dřevostavbu na klíč a cena je do 2,4 milionů korun včetně základové desky a projektu. Termín realizace zakázky je únor-květen 2015 Děkuji Vám za nabídku.
místo realizace:
Region: Ústecký kraj
Klient požaduje reference: ANO
Bližší lokalita: Doksany Nabídky směřujte: Jakýmkoliv způsobem

Finanční požadavek klienta

Termín jednání: Nepospíchá
Bližší specifikace:

Autorizoval(a) Kamil Zvěřina 27.10.2014 10:47 Archivní poptávka ID 103554
Dům na klíč do 1.000.000,-
Částka: 100 tis. až 1 mil. Platba: Převodem
Obor: RD, haly, byty a pasivní domy
Dobrý den, poptávám u Vás dům na klíč 3+1 přízemní. V cenové hladině do 1.000.000 Kč. Termín realizace zakázky v průběhu roku 2015. Děkuji Vám za nabídky.
místo realizace:
Region: Moravskoslezský kraj
Klient požaduje reference: ANO
Bližší lokalita: Havířov Nabídky směřujte: Jakýmkoliv způsobem

Autorizoval(a) Kamil Zvěřina 03.10.2014 12:31 Archivní poptávka ID 103520
Dům, bungalov 3+kk nebo 4kk do 1.400.000,-Kč
Částka: nad 1 milion Platba: Dohodou
Obor: RD, haly, byty a pasivní domy
Dobrý den, poptávám u Vás Bungalov, mont.dům, dřevostavba (dreva mame v lese dost )popis: Dobrý den. Mám zájem o RD 3+kk nebo 4kk do 1400000,-Kč. Může to být bungalov, montovaný dům nebo dřevostavba. Nabídnětě mi všechny 3 varinaty a já se rozhodnu podle ceny. Pozemek mám . Vše chci zhotovit na klíč. Nemám ani projekt a ani stavební povolení. Povaha domku může být jednopatrový nebo dvoupatrový, záleží na Vaší nabídce. Může být u domku garáž a nebo přístřešek na auto. Nechci dvojdomek a ani single. Nemám základovou desku. Nabídněte mi vše co se týká stavby domu (vyměření, projekt, cena inzen.site..) a pak se na základě toho rozhodnu.. Termín realizace zakázky osobní dohodou. Děkuji Vám za nabídku
místo realizace:
Region: Pardubický kraj
Klient požaduje reference: ANO
Bližší lokalita: Sebranice Nabídky směřujte: Jakýmkoliv způsobem

Autorizoval(a) Kamil Zvěřina 15.09.2014 12:09 Archivní poptávka ID 103487
RD na klíč od 1.400.000,-Kč 85 m2
Částka: nad 1 milion Platba: Dohodou
Obor: RD, haly, byty a pasivní domy
Dobrý den, poptávám u Vás RD na klíč 4+kk. Což by jsme se chtěli dostat na 1,40mil.kč. Bungalov s užitkovou plochou 85m2. Osobní schůzka je možná, není možná. Termín realizace zakázky je co nejdřív. Děkuji Vám za nabídku.
místo realizace:
Region: Ústecký kraj
Klient požaduje reference: ANO
Bližší lokalita: Most Nabídky směřujte: Jakýmkoliv způsobem

REFERENCE
Odpovědi našich poptávajících
08.10.2014
Dobrý den firma pana Zvěřiny mě kontaktovala a zaslala nabídku. Děkuji za Vaše služby.

20.08.2014
Dobrý den, děkuji Vám za službu. Firma pana Karpíška mě kontaktovala mailem. S pozdravem, Hylmarová.

07.05.2014
Dobrý den firma Josef Knajbl mne kontaktovala telefonicky. Kadlecová

více
AKTUÁLNĚ

Poslední poptávku

jsme autorizovali

22.01.2015 14:30!

INFORMACE

Poptávek celkem: 76241
Z toho nad 1 mil Kč: 7248
Firem celkem: 458
Obcí celkem: 385
Fungujeme od: 24.03.2004
REKLAMA
Pomocník k ruce