VYHLEDAT

Niceone®
TOP OBORY
ČLÁNKY
KONTAKTY

Kamil Zvěřina domácí+420
Kamil Zvěřina+420739401709
email: info@niceone.cz
POPTEJTE, ZEPTEJTE SE ZDARMA A NEZÁVAZNĚ AŽ DESETI FIREM
Stavební poptávka
Předmět poptávky *
Obor *
Hodnota poptávky *
Popis
.
3000 znaků zbývá

Přílohy
 Přidat k poptávce přílohy - sobory nebo obrázky?
Finanční služby
 Potřebujete hypotéku, úvěr či půjčku?

Kontaktní informace
Zadavatel
Firma/jméno *
Psč *
Město *
Telefon *
Email *
Platba

Region *
Bližší lokalitaOdesláním formuláře souhlasíte, aby Milan Zíka mohl vložené kontaktní údaje zpracovat a poskytnout firmám, které jsou registrovány na www.niceone.cz. Milan Zíka nepřebírá žádnou hmotnou ani jinou právní odpovědnost za stavební firmy, registrované na www.niceone.cz. Odesláním formuláře poptávající souhlasí a přejímá plnou zodpovědnost za výběr a uzavření zakázky se stavební firmou.

Jsme registrování na Úřadě pro ochranu osobních údajů pod reg.č. 00054520.


Domy na klíč přesně podle Vašich představ

Toužíte po vlastním bydlení? Chcete si pořídit dům na klíč? Není nic jednoduššího než najít vše potřebné k jeho výstavbě na těchto stránkách! Šetřete čas i energii na plánování Vašeho snu a na nás nechte jeho zajištění! Stačí vyplnit poptávkový dotazník a následně si vybrat z množství konkrétních nabídek pro domy na klíč, které od nás obdržíte! Je to tak jednouché! Chcete tradiční dům? Dřevostavbu na klíč nebo třeba roubenku? Stačí nám napsat!

Dům na klíč

Na tomto portálu jsou registrované prověřené stavební firmy, které Vám nabízejí nejen dům na klíč, ale i kompletní zajištění Vašeho projektu od malířských prací až po výstavbu pasivních domů! Neplýtvejte svůj čas, stačí napsat a potom si jednoduše vybrat tu nejlepší nabídku!

 
Rodinné domy na klíč 1. díl

Datum: 27.05.2012 | Autor: Martin K.

Montované domy na klíč jsou stavby, jež jsou v podstatě vyrobeny jako stavebnice. Základ je složen ze základní betonové desky, na níž se provádí montáž nosné konstrukce, tzv. skeletu stavby, skelet je z dřevěných profilů. Na skelet se poté uchycují stěny sendvičového charakteru, jež mají různou tloušťku. Vnitřní stěna je tvořena ze sádrokartonu, uvnitř je minerální vata obalená fólii, z vnější strany ve většině případů bývá polystyrenový zateplovací systém s finální akrylátovou fasádou, keramickým obkladem nebo dřevem. Všechny dřevěné profily jsou chemicky ošetřeny vhodným prostředkem proti plísním i cizopasníkům, proto se nemusíte obávat nežádoucích změn u stavby v období jejího užívání.


celý článek


Rodinné domy na klíč 2. díl

Datum: 27.05.2012 | Autor: Martin K.

Rodinné domy na klíč stavební firmy staví podle projektu zákazníka nebo je možné vybrat si ze široké nabídky typových staveb jednotlivých stavebních firem. Tyto stavby je možné upravit dle požadavků zákazníka.

V průběhu stavby domu na klíč jsou jednotlivé etapy výstavby průběžně zaznamenávány do stavebního deníku, zároveň je prováděna i fotodokumentace nebo video dokumentace. Po dokončení stavby jsou všechny záznamy předány v přehledné formě zákazníkovi. Díky tomu získá zákazník přehled o průběhu i realizaci celé stavby. V případě dalších úprav nebo oprav má zákazník dobrou zpětnou vazbu.

 


celý článek


REFERENCE
Odpovědi našich poptávajících
08.10.2014
Dobrý den firma pana Zvěřiny mě kontaktovala a zaslala nabídku. Děkuji za Vaše služby.

20.08.2014
Dobrý den, děkuji Vám za službu. Firma pana Karpíška mě kontaktovala mailem. S pozdravem, Hylmarová.

07.05.2014
Dobrý den firma Josef Knajbl mne kontaktovala telefonicky. Kadlecová

více
AKTUÁLNĚ

Poslední poptávku

jsme autorizovali

14.04.2015 12:28!

INFORMACE

Poptávek celkem: 76325
Z toho nad 1 mil Kč: 7254
Firem celkem: 456
Obcí celkem: 385
Fungujeme od: 24.03.2004
REKLAMA
Pomocník k ruce