VYHLEDAT

Niceone®
TOP OBORY
ČLÁNKY
KONTAKTY

Petr Sysel+420721671925
email: info@niceone.cz
POPTEJTE, ZEPTEJTE SE ZDARMA A NEZÁVAZNĚ AŽ DESETI FIREM
Stavební poptávka
Předmět poptávky *
Obor *
Hodnota poptávky *
Popis
.
3000 znaků zbývá

Přílohy
 Přidat k poptávce přílohy - sobory nebo obrázky?
Finanční služby
 Potřebujete hypotéku, úvěr či půjčku?

Kontaktní informace
Zadavatel
Firma/jméno *
Psč *
Město *
Telefon *
Email *
Platba

Region *
Bližší lokalitaOdesláním formuláře souhlasíte, aby společnost NiceOne.cz, s.r.o. mohla Vaše vložené kontaktní údaje zpracovat a poskytnout firmám, které jsou registrovány na www.niceone.cz. Společnost NiceOne.cz, s.r.o. IČO 27241874 nepřebírá žádnou hmotnou ani jinou právní odpovědnost za stavební firmy registrované na www.niceone.cz. Odesláním formuláře odesílatel - poptávající souhlasí a přejímá plnou zodpovědnost za výběr a uzavření zakázky se stavební firmou.

Altány

Datum: 04.11.2011 | Autor: Jan Kirchner

 

Altány jsou místa určená především pro relaxaci. Jsou ideálním místem k odpočinku a jejich právoplatným místem je zahrada, kde si kromě volného místa zajistíte i čerstvý vzduch. Asi každý majitel rodinného domu s pozemkem někdy nad altány přemýšlel. Tato stavba totiž velice umocní všechny zážitky, které s postupem času na pozemku zažijete. V následující sérii článků se podrobně dozvíte, jak takový zahradní altán postavit.

 

 


celý článek


Stavba altánu I

Datum: 04.11.2011 | Autor: Jan Kirchner

 

Pokud jste se rozhodli na svém pozemku vlastními silami vybudovat zahradní altán, budete si muset nejdříve promyslet spoustu věcí. Je třeba mít jasnou představu o tom, jak má altán vypadat, z jakého materiálu bude postaven, jak bude na pozemku situován a měli byste si předem udělat představu i o jeho zařízení. Vyhnete se tak případným změnám v projektu, které by se během stavby mohly stát dost znatelnou obtíží.

 

 


celý článek


Stavba altánu II – podklad

Datum: 04.11.2011 | Autor: Jan Kirchner

 

V minulém článku přišlo rozhodnutí, jaký podklad, tedy jakou podlahu by měl altán mít. Mezi hlavní varianty patří ponechat obyčejný trávník nebo připravit pevný povrch. V tomto případě je nejoblíbenější obyčejná betonová deska nebo zámková dlažba, která altánu dodá jedinečný vzhled. Nyní si tedy ukážeme, jak připravit podklad pro altány.

 

 


celý článek


Stavba altánu

Datum: 10.11.2011 | Autor: Jan Kirchner

 

Pokud jste se rozhodli pro zahradní altán, který nebude postaven ze dřeva, ale budou ho tvořit pevné zděné nebo kamenné zdi, můžete v tomto článku hledat návod nebo inspiraci pro Vaši stavbu. Nemáte se však čeho bát a klidně můžete experimentovat. Nabízí se spousta variant a fantazii se meze nekladou. Altán, který je neokoukaný a nikdo jiný podobný nemá, je mnohdy mnohem hodnotnější a kde kdo Vám ho bude závidět.

 

 


celý článek


Stavba altánu IV - střecha a vnitřní vybavení

Datum: 25.11.2011 | Autor: Jan Kirchner

 

Střecha altánu je poslední částí, která v této sérii článků zbývá rozebrat. Je to velice důležitý prvek, který tvoří podstatnou část konečného vzhledu. Nesmíte však zapomenout i na vnitřní vybavení altánu. Nejdůležitější jsou samozřejmě lavice na sezení, ale můžete zde okoukat několik dalších nápadů, které mohou oživit i Váš zahradní altán.

 

 


celý článek


REFERENCE
Odpovědi našich poptávajících
15.04.2014
Dobrý den, kontaktovala mne firma ARTOKNA. Po upřesnění zašlou nabídku. Děkuji! Josef Mandík

25.03.2014
Dobrý den, firma Josef Knajbl mi zaslala email s nabídkou. Děkuji Tesařová

05.03.2014
Dobrý den, zástupce firmy HW-Panty mi volal druhý den, domluvili jsme si schůzku. Děkuji Paťhová

více
AKTUÁLNĚ

Poslední poptávku

jsme autorizovali

19.04.2014 09:52!

INFORMACE

Poptávek celkem: 75943
Z toho nad 1 mil Kč: 7233
Firem celkem: 475
Obcí celkem: 402
Fungujeme od: 24.03.2004
REKLAMA
Pomocník k ruce