VYHLEDAT

Niceone®
TOP OBORY
ČLÁNKY
KONTAKTY

Kamil Zvěřina domácí+420
Kamil Zvěřina+420739401709
email: info@niceone.cz
POPTEJTE, ZEPTEJTE SE ZDARMA A NEZÁVAZNĚ AŽ DESETI FIREM
Stavební poptávka
Předmět poptávky *
Obor *
Hodnota poptávky *
Popis
.
3000 znaků zbývá

Přílohy
 Přidat k poptávce přílohy - sobory nebo obrázky?
Finanční služby
 Potřebujete hypotéku, úvěr či půjčku?

Kontaktní informace
Zadavatel
Firma/jméno *
Psč *
Město *
Telefon *
Email *
Platba

Region *
Bližší lokalitaOdesláním formuláře souhlasíte, aby Milan Zíka mohl vložené kontaktní údaje zpracovat a poskytnout firmám, které jsou registrovány na www.niceone.cz. Milan Zíka nepřebírá žádnou hmotnou ani jinou právní odpovědnost za stavební firmy, registrované na www.niceone.cz. Odesláním formuláře poptávající souhlasí a přejímá plnou zodpovědnost za výběr a uzavření zakázky se stavební firmou.

Jsme registrování na Úřadě pro ochranu osobních údajů pod reg.č. 00054520.


Altány

Datum: 04.11.2011 | Autor: Jan Kirchner

 

Altány jsou místa určená především pro relaxaci. Jsou ideálním místem k odpočinku a jejich právoplatným místem je zahrada, kde si kromě volného místa zajistíte i čerstvý vzduch. Asi každý majitel rodinného domu s pozemkem někdy nad altány přemýšlel. Tato stavba totiž velice umocní všechny zážitky, které s postupem času na pozemku zažijete. V následující sérii článků se podrobně dozvíte, jak takový zahradní altán postavit.

 

 


celý článek


Stavba altánu I

Datum: 04.11.2011 | Autor: Jan Kirchner

 

Pokud jste se rozhodli na svém pozemku vlastními silami vybudovat zahradní altán, budete si muset nejdříve promyslet spoustu věcí. Je třeba mít jasnou představu o tom, jak má altán vypadat, z jakého materiálu bude postaven, jak bude na pozemku situován a měli byste si předem udělat představu i o jeho zařízení. Vyhnete se tak případným změnám v projektu, které by se během stavby mohly stát dost znatelnou obtíží.

 

 


celý článek


Stavba altánu II – podklad

Datum: 04.11.2011 | Autor: Jan Kirchner

 

V minulém článku přišlo rozhodnutí, jaký podklad, tedy jakou podlahu by měl altán mít. Mezi hlavní varianty patří ponechat obyčejný trávník nebo připravit pevný povrch. V tomto případě je nejoblíbenější obyčejná betonová deska nebo zámková dlažba, která altánu dodá jedinečný vzhled. Nyní si tedy ukážeme, jak připravit podklad pro altány.

 

 


celý článek


Stavba altánu

Datum: 10.11.2011 | Autor: Jan Kirchner

 

Pokud jste se rozhodli pro zahradní altán, který nebude postaven ze dřeva, ale budou ho tvořit pevné zděné nebo kamenné zdi, můžete v tomto článku hledat návod nebo inspiraci pro Vaši stavbu. Nemáte se však čeho bát a klidně můžete experimentovat. Nabízí se spousta variant a fantazii se meze nekladou. Altán, který je neokoukaný a nikdo jiný podobný nemá, je mnohdy mnohem hodnotnější a kde kdo Vám ho bude závidět.

 

 


celý článek


Stavba altánu IV - střecha a vnitřní vybavení

Datum: 25.11.2011 | Autor: Jan Kirchner

 

Střecha altánu je poslední částí, která v této sérii článků zbývá rozebrat. Je to velice důležitý prvek, který tvoří podstatnou část konečného vzhledu. Nesmíte však zapomenout i na vnitřní vybavení altánu. Nejdůležitější jsou samozřejmě lavice na sezení, ale můžete zde okoukat několik dalších nápadů, které mohou oživit i Váš zahradní altán.

 

 


celý článek


REFERENCE
Odpovědi našich poptávajících
08.10.2014
Dobrý den firma pana Zvěřiny mě kontaktovala a zaslala nabídku. Děkuji za Vaše služby.

20.08.2014
Dobrý den, děkuji Vám za službu. Firma pana Karpíška mě kontaktovala mailem. S pozdravem, Hylmarová.

07.05.2014
Dobrý den firma Josef Knajbl mne kontaktovala telefonicky. Kadlecová

více
AKTUÁLNĚ

Poslední poptávku

jsme autorizovali

14.04.2015 12:28!

INFORMACE

Poptávek celkem: 76325
Z toho nad 1 mil Kč: 7254
Firem celkem: 456
Obcí celkem: 385
Fungujeme od: 24.03.2004
REKLAMA
Pomocník k ruce