VYHLEDAT

Niceone®
TOP OBORY
ČLÁNKY
KONTAKTY

Petr Sysel+420721671925
email: info@niceone.cz
TAGY

Tagy: tašek tašky betonových Betonové který betonové které
POPTEJTE, ZEPTEJTE SE ZDARMA A NEZÁVAZNĚ AŽ DESETI FIREM
Stavební poptávka
Předmět poptávky *
Obor *
Hodnota poptávky *
Popis
.
3000 znaků zbývá

Přílohy
 Přidat k poptávce přílohy - sobory nebo obrázky?
Finanční služby
 Potřebujete hypotéku, úvěr či půjčku?

Kontaktní informace
Zadavatel
Firma/jméno *
Psč *
Město *
Telefon *
Email *
Platba

Region *
Bližší lokalitaOdesláním formuláře souhlasíte, aby společnost NiceOne.cz, s.r.o. mohla Vaše vložené kontaktní údaje zpracovat a poskytnout firmám, které jsou registrovány na www.niceone.cz. Společnost NiceOne.cz, s.r.o. IČO 27241874 nepřebírá žádnou hmotnou ani jinou právní odpovědnost za stavební firmy registrované na www.niceone.cz. Odesláním formuláře odesílatel - poptávající souhlasí a přejímá plnou zodpovědnost za výběr a uzavření zakázky se stavební firmou.

Betonové tašky


Datum: 12.září.2011 | Autor: Jan Kirchner

Nejrozšířenější formou betonových krytin jsou bezesporu betonové tašky, které mají v našich podmínkách dlouholetou tradici. Nejrozšířenější u nás jsou betonové tašky KM BETA a betonové tašky BRAMAC. Ty se v poslední době celkem rozšířily a lidé je začali používat jak u novostaveb, tak při rekonstrukcích starých objektů. U většiny betonových tašek máme spotřebu 7,5-10 kusů na m2. Jsou oblíbené i díky širokému sortimentu, který dnes na trhu existuje.

 

 

Výhody betonových tašek

Betonové tašky mají spoustu výhod. Jednou z nich je, že výrobci neudávají limit nadmořské výšky na rozdíl od jiných krytin, vyrobených například z keramiky. Betonové tašky mají, díky své povrchové úpravě, vysokou mrazuvzdornost. Povrch je nejčastěji opatřen dvojitým akrylátovým nástřikem, na který se mohou aplikovat ještě různé silikáty, které dodají krytině lesklý povrch. Další výhodou betonových tašek je jejich životnost. Odhaduje se, že tašky vyráběné v dnešní době by měly mít funkční životnost až 80 let. Betonové tašky se dají pokládat už od sklonu 22°, výrobce KM BETA nabízí ve svém sortimentu tašky, které se dají při dodržení jistých podmínek pokládat už od 12°. A konečně velkou výhodou betonových tašek je, že na rozdíl od všech ostatních krytin se pevnost těchto tašek stále zvyšuje a to díky betonu, který nikdy neztvrdne úplně. Po 30-ti dnech beton získá 97% své pevnosti a zbylé 3% získává během několika let.

 

 

Nevýhody betonových tašek

Snad asi jedinou nevýhodou je vyšší hmotnost. Na jeden metr čtvereční vychází hmotnost až 47 kg. Výrobci se nicméně snaží hmotnost snižovat, aniž by se vlastnosti tašek zhoršovaly a s dnešní technologií to už není tak velký problém a daří se jim to. Skrytou nevýhodou je i to, že nikdo pořádně neví, jak bude tato střešní krytina vypadat třeba za 50 let.

Zaujal Vás článek nebo naše služby? Klikněte a nenechte si to pro sebe!


Máte technický dotaz? Zeptejte se firem, odpoví Vám.

Pozor! Formulář neslouží pro vložení poptávky. Stavební poptávku zadáte zde.Poptávky našich klientů

REFERENCE
Odpovědi našich poptávajících
20.08.2014
Dobrý den, děkuji Vám za službu. Firma pana Karpíška mě kontaktovala mailem. S pozdravem, Hylmarová.

07.05.2014
Dobrý den firma Josef Knajbl mne kontaktovala telefonicky. Kadlecová

07.05.2014
Dobrý den, firma David Naďo nás ihned kontaktovala emailem a telefonicky. S Vaším portálem jsem velice spokojen, použil jsem ho už po třetí a zatím mi vždy pomohl najít nejlepší nabídku. Hezký den přeje R. Melč

více
AKTUÁLNĚ

Poslední poptávku

jsme autorizovali

18.09.2014 07:28!

INFORMACE

Poptávek celkem: 76122
Z toho nad 1 mil Kč: 7241
Firem celkem: 482
Obcí celkem: 404
Fungujeme od: 24.03.2004
REKLAMA
Pomocník k ruce