VYHLEDAT

Niceone®
TOP OBORY
ČLÁNKY
KONTAKTY

Kamil Zvěřina domácí+420
Kamil Zvěřina+420739401709
email: info@niceone.cz
TAGY

Tagy: střešní krytiny krytina Střešní Eternit patří tašky která
POPTEJTE, ZEPTEJTE SE ZDARMA A NEZÁVAZNĚ AŽ DESETI FIREM
Stavební poptávka
Předmět poptávky *
Obor *
Hodnota poptávky *
Popis
.
3000 znaků zbývá

Přílohy
 Přidat k poptávce přílohy - sobory nebo obrázky?
Finanční služby
 Potřebujete hypotéku, úvěr či půjčku?

Kontaktní informace
Zadavatel
Firma/jméno *
Psč *
Město *
Telefon *
Email *
Platba

Region *
Bližší lokalitaOdesláním formuláře souhlasíte, aby Milan Zíka mohl vložené kontaktní údaje zpracovat a poskytnout firmám, které jsou registrovány na www.niceone.cz. Milan Zíka nepřebírá žádnou hmotnou ani jinou právní odpovědnost za stavební firmy, registrované na www.niceone.cz. Odesláním formuláře poptávající souhlasí a přejímá plnou zodpovědnost za výběr a uzavření zakázky se stavební firmou.

Jsme registrování na Úřadě pro ochranu osobních údajů pod reg.č. 00054520.

Střešní krytina 2. díl


Datum: 26.září.2011 | Autor: Martin K.

Eternit

Eternit je vláknocementová střešní krytina, která má velmi dlouhou tradici a na trhu je k dostání ve mnoha tvarech i barevných variantách. Eternit, proti dřívější výrobě, již neobsahuje žádný azbest, proto je zdravotně nezávadný. Jde o velmi lehkou střešní krytinu, vhodnou i pro rekonstrukci střešních plášťů. Eternit se na střechu upevňuje pomocí vichrových spon, přichycovacích háčků a hřebíků se širokou hlavou.

Pálené střešní tašky

Dalším druhem střešní krytiny jsou pálené střešní tašky, jejichž používání v současné  módní architektuře zažívá renesanci. Pálené tašky mají dobré vlastnosti, ke kterým zcela jistě patří barevná stálost, trvanlivost a odolnost proti vnějším povětrnostním podmínkám, jako jsou kyselé deště nebo UV záření. Střešní krytina je složena ze dvou dílů, ze spodního - korýtka a vrchního – kůrky. Střešní krytina esovka patří k tradičnímu materiálu na pokrytí střech a  je považována za velmi kvalitní krytinu díky svým vlastnostem, jako je vodotěsnost, odolnost vůči mrazu a prodyšnost.

Taška bobrovka

Taška bobrovka je hladká střešní krytina, která se pokládá na tzv. řídké nebo husté laťování. Bobrovka patří mezi nejstarší a nejvýznamnější střešní krytiny a používá se mimo jiné i pro pokrytí oblých tvarů.

Další střešní krytiny

Betonové tašky jsou mezi stavebníky velmi oblíbenou střešní krytinou, tašky jsou vyrobeny z vody, cementu, písku a pigmentů. Jsou vhodné pro všechny typy střech, jejichž sklon je minimálně 12o , jejich životnost je více než 100 let.

Hřebenáč je typ střešní tašky, který se používá na hřeben střech, mohou být pálené nebo betonové. Funkce hřebenáčů spočívá v zakrytí střechy v jejím vrcholu v místech, kde se stýkají dvě plochy. Hřebenáče se posazují do připravené drážky nebo se přizdívají maltou. Kladou se jeden na druhý, bývají trojúhelníkové nebo polokruhové.

Střešní krytina může být i plechová, jedná se o vysoce  elegantní střešní krytinu. Výhody plechové střešní krytiny spočívají v tom, že má vysokou trvanlivost, na trhu je široká škála barevných odstínů, velký výběr tvarových kombinací, instalace krytiny je možná na laťový rošt. Plechová střešní krytina je bezúdržbová, není třeba ani žádná impregnace, navíc některé druhy krytin mají v povrchové úpravě algicidní přísadu, která brání růstu mechu, hub a lišejníků.

Nedílnou součástí střešní krytiny je okapový systém, jehož součástí jsou podokapní, hranaté a nástřešní žlaby.

Zaujal Vás článek nebo naše služby? Klikněte a nenechte si to pro sebe!


Máte technický dotaz? Zeptejte se firem, odpoví Vám.

Pozor! Formulář neslouží pro vložení poptávky. Stavební poptávku zadáte zde.Poptávky našich klientů

REFERENCE
Odpovědi našich poptávajících
08.10.2014
Dobrý den firma pana Zvěřiny mě kontaktovala a zaslala nabídku. Děkuji za Vaše služby.

20.08.2014
Dobrý den, děkuji Vám za službu. Firma pana Karpíška mě kontaktovala mailem. S pozdravem, Hylmarová.

07.05.2014
Dobrý den firma Josef Knajbl mne kontaktovala telefonicky. Kadlecová

více
AKTUÁLNĚ

Poslední poptávku

jsme autorizovali

14.04.2015 12:28!

INFORMACE

Poptávek celkem: 76325
Z toho nad 1 mil Kč: 7254
Firem celkem: 456
Obcí celkem: 385
Fungujeme od: 24.03.2004
REKLAMA
Pomocník k ruce