VYHLEDAT

Niceone®
TOP OBORY
ČLÁNKY
KONTAKTY

Kamil Zvěřina domácí+420
Kamil Zvěřina+420739401709
email: info@niceone.cz
POPTEJTE, ZEPTEJTE SE ZDARMA A NEZÁVAZNĚ AŽ DESETI FIREM
Stavební poptávka
Předmět poptávky *
Obor *
Hodnota poptávky *
Popis
.
3000 znaků zbývá

Přílohy
 Přidat k poptávce přílohy - sobory nebo obrázky?
Finanční služby
 Potřebujete hypotéku, úvěr či půjčku?

Kontaktní informace
Zadavatel
Firma/jméno *
Psč *
Město *
Telefon *
Email *
Platba

Region *
Bližší lokalitaOdesláním formuláře souhlasíte, aby Milan Zíka mohl vložené kontaktní údaje zpracovat a poskytnout firmám, které jsou registrovány na www.niceone.cz. Milan Zíka nepřebírá žádnou hmotnou ani jinou právní odpovědnost za stavební firmy, registrované na www.niceone.cz. Odesláním formuláře poptávající souhlasí a přejímá plnou zodpovědnost za výběr a uzavření zakázky se stavební firmou.

Jsme registrování na Úřadě pro ochranu osobních údajů pod reg.č. 00054520.


Aktuální články


Prvorepublikové dřevostavby 1930 - 1939

Datum: 03.09.2014 | Autor: Petr Sysel

Firma Dřevostavby Kolowrat Dianaberg-Přimda píše ve svém prvorepublikovém reklamním sloganu "Stavte ze dřeva, neboť stavby ze dřeva jsou krásné, účelné, technicky dokonalé a zaručují Vám naprosto zdravé a teplé bydlení". To myslím, že platí i dnes.

Důraz na kvalitu zpracování materiálů, fortel řemeslníků a přístup k zákazníkům byl v době před druhou světovou válkou poněkud lepší. Věděli jste, že ceny dřevostaveb rodinných domů se kupříkladu v roce 1935 pohybovaly v rozmezí 2.500,- až 100.000,-Korun Československých?

Stavět znamená dobře se dohodnout!


celý článek


Jaké možnosti spolupráce stavební portál NiceOne® nabízí?

Datum: 14.05.2014 | Autor: Petr Sysel

Zeptáme se Vás. Patříte mezi stavební firmy, které produkují-odvádějí kvalitní práci? Neposkytujete zbůhdarma slevy a jiné bonusy? Nepatříte mezi nejlevnější firmy? Provozujete prokazatelně firmu, alespoň déle než 12 měsíců?

Zaměstnáváte řemeslníky s výučními listy nebo dobrou kvalifikovanou sílu? Nepracujete na černo? Poskytujte poptávajícím investorům daňové doklady a řádné smlouvy o dílo? Umíte poskytnout na svou práci záruky? Potřebujete stavební poptávky, které před Vámi nevidělo sedmdesát dalších firem? Nepotřebujete denně slyšet "Pane, jste stodvacátý kdo mi dnes volá a tak mi dejte pokoj!"?

Pokud jste odpověděli na všechny dotazy ANO, pak jste u NiceOne®.cz správně.


celý článek


Dřevěná vrátka

Datum: 14.05.2014 | Autor: Petr Sysel

Dřevěná vrátka Vám vyrobí zkušený tesař za jeden den. Vždy bude záležet na technickém vybavení každého tesaře. V našem článku si ukážeme jak taková dřevěná vrátka k zemědělskému stavení mohou vypadat a na co si při jejich výrobě dát pozor. Vrátka si můžete vyrobit sami, ale měli byste mít k dispozici vysušené hraněné řezivo. Rozlišujeme mezi hraněným a nehraněným řezivem.

Hraněné řezivo je upraveno tak, že bylo zbavené kůry a byli upraveny / ohoblovány všechny jeho čtyři strany.

Nehraněné řezivo je takový materiál, který nebyl zbaven kůry a nebyl nijak technicky zpracován.

Dosluhující dřevěná vrátka viz. obrázek č.1. Všimněte si, že vrátka mají špatně nasazenou vzpěru.


celý článek


Příčiny vzniku vlhkosti ve starých budovách

Datum: 13.05.2014 | Autor: Petr Sysel

Vlhkost budov je jednou z největších závad. Napadá stavební konstrukce, snižuje jejich kvalitu, způsobuje hnilobu zabudovaného dřeva a rozpadávání některých stavebních hmot a postupem doby může být i příčinou narušení stability konstrukcí a celého objektu.

Zvlhnutím stavebních materiálů se zvyšuje jejich tepelná vodivost, dochází k značným ztrátám tepelné energie a v důsledku toho ke zvyšování spotřeby paliv. Vlhké prostředí má dále nepříznivý vliv na zdraví lidí. Dochází k onemocnění dýchacích cest, k plicním chorobám a k řadě dalších onemocnění.

Navíc se na vlhkých zdech snadno usazuje prach, vznikají plísně a houby.


celý článek


Smlouva o dílo, vzor 2014 podle nového občanského zákoníku 1.1.2014

Datum: 09.05.2014 | Autor: Petr Sysel

Budete stavět nový rodinný dům nebo chystáte rekonstrukci bytu? Pak se rozhodně neobejdete bez nové SMLOUVY O DÍLO podle nového občanského zákoníku dále jen (NOZ), který nabyl účinnost k 01.01. 2014.

Tato smlouva by měla být nedílnou součástí mezi vámi jako "objednatelem" a stavební firmou "dodavatelem". Před tím než takovou smlouvu podepíšete přečtěte si jakým způsobem je možné vyplatit finanční zálohu.


celý článek


Pište články a zvyšujte si stavební reputaci!

Datum: 09.05.2014 | Autor: Petr Sysel

Už máte stavební firmu registrovánu v provizním systému na www.niceone.cz? Chcete lépe přesvědčit zákazníky o tom, že jste odbornou firmou a své práci skutečně rozumíte? Je-li odpověď ANO pak je pro Vás připraven stavební redakční systém. Díky článkům můžete, získávat stavební poptávky jen pro sebe!

Stavební reputaci si před našimi společnými zákazníky zlepšíte právě psaním stavebních článků, stavebních rad, stavebních doporučení apod. Tím se také odlišíte od nových začínajících řemeslníků. Psaní stavebních článků je zdarma!

Vyplňte formulář "ZAREGISTROVAT AUTORA!".

Po schválení a udělení práv budete moci napsat svůj první článek.

Přihlášení do "REDAKČNÍHO SYSTÉMU".

 

 


celý článek


Sádrokartony Šnajdr - Opava, Ostrava

Datum: 09.05.2014 | Autor: Martin Šnajdr

Jsme firma Šnajdr z dlouholetou praxí, která se zabývá montáží suchých staveb. A to je půdní vestavby bytové prostory a haly. Zabýváme se montáži všech druhů sádrokartonářských prací a tepelných izolací včetně parozábrany, děláme práce včetně materiálu.

Montujeme podhledy sádro a minerální, šikminy, příčky, klenby, kufry, opláštění kolem střešních oken. Montujeme všechny druhy tepelných izolací a doporučíme Vám jaké tepelné nebo zvukové izolace jsou nejvhodnější pro vaše prostory, aby byli co nejmenší tepelné ztráty nebo zvukový odpor. Tento systém poskytuje dobré mikroklima v prostorech a špičkový design. Těšíme se na spolupráci.

Prohlédněte si více našich fotografií nebo nás poptejte přímo zde.


celý článek


Chystáte se hradit předem finanční zálohu za stavební služby?

Datum: 15.04.2014 | Autor: Petr Sysel

Neustále dostáváme dotazy na NiceOne.cz, zda  bychom mohli poradit, jak se máte zachovat v případě, že stavební firma požaduje určité zálohy v průběhu stavební zakázky. Dotazy ohledně jejich výše, systému vyplácení a kdy tyto zálohy přesně vyplatit. Tím se rozumí, že klient-investor platí předem domluvené zálohy za provedené stavební služby.

 

Varianty vyplácení záloh předem:

1. Etapové vyplácení (domluvené nebo podle smlouvy o dílo)
2. Vyplacení zálohy v polovině stavební zakázky
3. Plné vyplacení zálohy za celou stavební zakázku

 

 


celý článek


Smlouva o dílo, co je psáno to je dáno

Datum: 17.03.2014 | Autor: Petr Sysel

Někteří klienti-investoři stále podceňují důležitost smlouvy o dílo, která by měla být nedílnou součástí připravované stavební akce. Účelem smlouvy není šikanovat stavební firmu nebo Vás osobně. Taková smlouva upřesňuje domluvené práce, popisuje objednávku, pravidla výplaty za provedené práce stavební firmě.

Zároveň chrání Vaše peníze, čas a také firmu samotnou. V dnešní době bývá standardem, že firma nabídne tuto možnost sama od sebe, jako když si v obchodě koupíte boty a dostanete k nim automaticky tkaničky. Klienti po přečtení článku mohou poptat stavební práce přímo zde.

 

POZOR! Nová Smlouva o dílo platná od 1.1.2014


celý článek


Firmy na pranýři

Datum: 17.03.2014 | Autor: Petr Sysel

Chystáte se v blízké nebo vzdálené budoucnosti stavět? Pak byste měli znát ne-stavební firmy, které ve svém oboru neodvádí kvalitní práci nebo dluží našemu portálu provize za poskytnuté služby. Naše dlouhodobá praxe naznačuje, že stavební firmy, které nedodržují závazky se chovají stejně k nám tak ke svým klientům.

Braňte své "šrajtofle" a vyhněte se finančnímu kolapsu.

 

 


celý článek


1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11  
REFERENCE
Odpovědi našich poptávajících
08.10.2014
Dobrý den firma pana Zvěřiny mě kontaktovala a zaslala nabídku. Děkuji za Vaše služby.

20.08.2014
Dobrý den, děkuji Vám za službu. Firma pana Karpíška mě kontaktovala mailem. S pozdravem, Hylmarová.

07.05.2014
Dobrý den firma Josef Knajbl mne kontaktovala telefonicky. Kadlecová

více
AKTUÁLNĚ

Poslední poptávku

jsme autorizovali

18.09.2015 14:13!

INFORMACE

Poptávek celkem: 76338
Z toho nad 1 mil Kč: 7254
Firem celkem: 458
Obcí celkem: 385
Fungujeme od: 24.03.2004
REKLAMA
Pomocník k ruce