VYHLEDAT

Niceone®
TOP OBORY
ČLÁNKY
KONTAKTY

Kamil Zvěřina domácí+420
Kamil Zvěřina+420739401709
email: info@niceone.cz
POPTEJTE, ZEPTEJTE SE ZDARMA A NEZÁVAZNĚ AŽ DESETI FIREM
Stavební poptávka
Předmět poptávky *
Obor *
Hodnota poptávky *
Popis
.
3000 znaků zbývá

Přílohy
 Přidat k poptávce přílohy - sobory nebo obrázky?
Finanční služby
 Potřebujete hypotéku, úvěr či půjčku?

Kontaktní informace
Zadavatel
Firma/jméno *
Psč *
Město *
Telefon *
Email *
Platba

Region *
Bližší lokalitaOdesláním formuláře souhlasíte, aby Milan Zíka mohl vložené kontaktní údaje zpracovat a poskytnout firmám, které jsou registrovány na www.niceone.cz. Milan Zíka nepřebírá žádnou hmotnou ani jinou právní odpovědnost za stavební firmy, registrované na www.niceone.cz. Odesláním formuláře poptávající souhlasí a přejímá plnou zodpovědnost za výběr a uzavření zakázky se stavební firmou.

Jsme registrování na Úřadě pro ochranu osobních údajů pod reg.č. 00054520.


Krby - teplo domova

Kdo z nás by si nepřál trávit příjemné a romantikou nabité večery u krbu? Dopřejte si toto potěšení i Vy! Krby mají nejen nepopiratelnou estetickou funkci, ale jsou také skvělým způsobem jak přitopit Váš dům či chalupu! Nevíte si rady s výběrem? Nejste si například jisti jaké zvolit krbové vložky? My Vám pomůžeme! Zašlete nám svůj požadavek a firmy z oboru, registrované na tomto portálu, Vám obratem zašlou svoji nabídku i s celkovou cenou!

Krby od spolehlivých firem

Ať už si vyberete krby s výměníkem nebo třeba krby s udírnou můžete si být jisti, že vždy zvolíte dobře! Firmy z našeho portálu jsou prověřenými profesionály, kteří Vám s Vašim projektem rádi pomohou! Neváhejte a splňte si svůj sen o krbu, který zajistí úžasnou atmosféru Vašeho domova!

 
Krbové vložky

Datum: 16.04.2013 | Autor: Martin K.

Krbové vložky jsou považovány za jednu z nejdůležitější součást krbů. Úkolem krbové vložky je bezpečně skloubit zážitek z plápolajícího ohně s vysokým výkonem.

Další úkol krbové vložky spočívá v tom, že výrazně zvyšuje účinnost krbu, někdy až na 80%, čímž se Vám vrátí i  investice, kterou do krbové vložky vložíte. Na kvalitě krbové vložky je závislá bezpečnost krbu a také i jeho životnost.


celý článek


Krbové příslušenství

Datum: 14.09.2011 | Autor: Martin K.

Nedílnou součástí každého krbu je krbové příslušenství a věřte, že nemáme na mysli jen krbové nářadí. Krbové příslušenství tvoří nedílnou součást krbu. V prvé řadě budete potřebovat ventilační jednotku, která funguje na principu odsávání teplého vzduchu a jeho následném rozvodu do místností.


celý článek


Krby

Datum: 14.09.2011 | Autor: Martin K.

V současné době jsou velmi v oblibě krby a to nejen v novostavbách, ale i ve starších domech, protože jsou oblíbeným zdrojem tepla. Výhoda krbu spočívá v tom, že je rychlým zdrojem tepla. Proto se v krbu vždy vyplatí zatopit i pozdě večer. Pořízení krbu je velmi výhodná investice i když počáteční náklady se Vám mohu zdát vysoké. Vynaložené náklady se Vám brzy vrátí, protože ušetříte za topení. Do krbu lze totiž namontovat krbovou vložku nebo teplovodní výměník, který je určený pro ohřev vody. Výměník se napojí na soustavu radiátorů v domě a tím pádem máte zajištěno vytápění domu, chalupy, chaty, apod.


celý článek


Stavba krbů

Datum: 14.09.2011 | Autor: Martin K.

Pokud jste se rozhodli pro stavbu krbu, musíte vědět, že instalace krbu není sice nic složitého, ale je nutné pamatovat na jistá kritéria.  Mezi ně patří umístění krbu, rozměry komína, zajištění přívodu dostatečného množství vzduchu pro hoření, popřípadě vzhled obezdívky v případě, že bude krb v zástavbě. To vše je nutné dobře promyslet.


celý článek


Teplovodní krby

Datum: 14.09.2011 | Autor: Martin K.

O teplovzdušných krbech jsme si něco málo řekli v minulém článku, nyní si řekneme něco o teplovodních krbech. V případě, že uvažujete o zakoupení krbu nebo kamen s teplovodním výměníkem, pak zcela jistě budete mít skvělý zdroj vytápění, ale i krásný pohled na plameny.


celý článek


Teplovzdušné vytápění a teplovzdušné krbové vložky

Datum: 16.04.2013 | Autor: Martin K.

Rozhodli jste se, že si pořídíte krb. Otázka ale zní, jaký krb. Vždyť jde o nemalou investici, navíc na několik desítek let, nehledě na to, že ne do každého objektu je vhodný každý krb. My si nyní řekněme něco o krbech teplovzdušných.

Krby s teplovzdušnými krbovými vložkami se hodí především do rodinných domů nebo bytů, popřípadě do rekreačních chat. Základní přednosti těchto krbů je výborný alternativní nezávislý zdroj energie.


celý článek


Ceny krbů

Datum: 16.04.2013 | Autor: Martin K.

Nyní si řekneme něco o cenách jednotlivých krbů, které jsou závislé na více faktorech. V prvé řadě se cena odvíjí od toho, zda se jedná o krb na zakázku nebo nikoliv, dále pak jestli se jedná o krb otevřený nebo krb s krbovou vložkou s rozvody teplého vzduchu do dalších místnosti domu.

Další položka, která ovlivní cenu krbu je, zda bude krb s obestavbou, která se provádí z porobetonu. Ten může být omítnutý nebo obložený kamenem, popřípadě může být krb s různými nerezovými, popřípadě dřevěnými doplňky. Nedílnou část ceny krbu tvoří také samotná práce a doprava.


celý článek


1   2  
REFERENCE
Odpovědi našich poptávajících
08.10.2014
Dobrý den firma pana Zvěřiny mě kontaktovala a zaslala nabídku. Děkuji za Vaše služby.

20.08.2014
Dobrý den, děkuji Vám za službu. Firma pana Karpíška mě kontaktovala mailem. S pozdravem, Hylmarová.

07.05.2014
Dobrý den firma Josef Knajbl mne kontaktovala telefonicky. Kadlecová

více
AKTUÁLNĚ

Poslední poptávku

jsme autorizovali

14.04.2015 12:28!

INFORMACE

Poptávek celkem: 76325
Z toho nad 1 mil Kč: 7254
Firem celkem: 456
Obcí celkem: 385
Fungujeme od: 24.03.2004
REKLAMA
Pomocník k ruce