VYHLEDAT

Niceone®
TOP OBORY
ČLÁNKY
KONTAKTY

Petr Sysel+420721671925
email: info@niceone.cz
POPTEJTE, ZEPTEJTE SE ZDARMA A NEZÁVAZNĚ AŽ DESETI FIREM
Stavební poptávka
Předmět poptávky *
Obor *
Hodnota poptávky *
Popis
.
3000 znaků zbývá

Přílohy
 Přidat k poptávce přílohy - sobory nebo obrázky?
Finanční služby
 Potřebujete hypotéku, úvěr či půjčku?

Kontaktní informace
Zadavatel
Firma/jméno *
Psč *
Město *
Telefon *
Email *
Platba

Region *
Bližší lokalitaOdesláním formuláře souhlasíte, aby společnost NiceOne.cz, s.r.o. mohla Vaše vložené kontaktní údaje zpracovat a poskytnout firmám, které jsou registrovány na www.niceone.cz. Společnost NiceOne.cz, s.r.o. IČO 27241874 nepřebírá žádnou hmotnou ani jinou právní odpovědnost za stavební firmy registrované na www.niceone.cz. Odesláním formuláře odesílatel - poptávající souhlasí a přejímá plnou zodpovědnost za výběr a uzavření zakázky se stavební firmou.

Krbová kamna s výměníkem za bezkonkurenční ceny

Krbová kamna s výměníkem jsou moderním způsobem vytápění, spojujícím romantiku plápolajících plamenů s velmi ekonomickým provozem. Krbová kamna s výměníkem si Vás získají nejen nízkou cenou palivového dřeva, která je bezkonkurenčně nejnižší mezi všemi ostatními palivy, ale také tím, že krbová kamna s výměníkem zužitkují maximum vyrobeného tepla. Díky výměníku tepla budete moci využít nejen sálavého tepla, ale také budete moci ohřívat užitkovou vodu pro domácnost si distribuovat teplo pomocí klasických radiátorů.

Krbová kamna s výměníkem od profesionálů

Krbová kamna s výměníkem dodává mnoho firem a řemeslníků. Abyste mezi nimi našli spolehlivé profesionály, kteří Vám krbová kamna s výměníkem dodají za výhodnou cenu, od toho je tu náš stavební poptávkový portál. Nehledejte spolehlivé firmy, nechtě je ať si najdou Vás. A nemusí jít jen o krbová kamna s výměníkem. Zajistíme Vám výhodné nabídky na rekonstrukce bytových jader, opravy fasád a další stavební práce.
REFERENCE
Odpovědi našich poptávajících
20.08.2014
Dobrý den, děkuji Vám za službu. Firma pana Karpíška mě kontaktovala mailem. S pozdravem, Hylmarová.

07.05.2014
Dobrý den firma Josef Knajbl mne kontaktovala telefonicky. Kadlecová

07.05.2014
Dobrý den, firma David Naďo nás ihned kontaktovala emailem a telefonicky. S Vaším portálem jsem velice spokojen, použil jsem ho už po třetí a zatím mi vždy pomohl najít nejlepší nabídku. Hezký den přeje R. Melč

více
AKTUÁLNĚ

Poslední poptávku

jsme autorizovali

19.09.2014 09:42!

INFORMACE

Poptávek celkem: 76124
Z toho nad 1 mil Kč: 7241
Firem celkem: 482
Obcí celkem: 404
Fungujeme od: 24.03.2004
REKLAMA
Pomocník k ruce