VYHLEDAT

Niceone®
TOP OBORY
ČLÁNKY
KONTAKTY

Kamil Zvěřina domácí+420
Kamil Zvěřina+420739401709
email: info@niceone.cz
TAGY

Tagy: krbových Krbová krbová s výměníkem velikost vytápění prostor
POPTEJTE, ZEPTEJTE SE ZDARMA A NEZÁVAZNĚ AŽ DESETI FIREM
Stavební poptávka
Předmět poptávky *
Obor *
Hodnota poptávky *
Popis
.
3000 znaků zbývá

Přílohy
 Přidat k poptávce přílohy - sobory nebo obrázky?
Finanční služby
 Potřebujete hypotéku, úvěr či půjčku?

Kontaktní informace
Zadavatel
Firma/jméno *
Psč *
Město *
Telefon *
Email *
Platba

Region *
Bližší lokalitaOdesláním formuláře souhlasíte, aby Milan Zíka mohl vložené kontaktní údaje zpracovat a poskytnout firmám, které jsou registrovány na www.niceone.cz. Milan Zíka nepřebírá žádnou hmotnou ani jinou právní odpovědnost za stavební firmy, registrované na www.niceone.cz. Odesláním formuláře poptávající souhlasí a přejímá plnou zodpovědnost za výběr a uzavření zakázky se stavební firmou.

Jsme registrování na Úřadě pro ochranu osobních údajů pod reg.č. 00054520.

Krbová kamna s výměníkem pro centrální vytápění


Datum: 15.září.2011 | Autor: Radka Svobodová

Krbová kamna se těší zaslouženému zájmu jako vyhledávaná alternativa vytápění. A to zdaleka nehovoříme pouze o příjemném teple v místnosti, kde jsou nainstalována, ale o centrálním vytápění rodinných domů, bytů, chat a chalup. Pokud nechcete pouze atraktivní doplněk obýváku či hlavní místnosti, ale plnohodnotnou možnost vytápění celého objektu, zvolte krbová kamna s výměníkem. Právě tento typ kamen je určen k napojení do teplovodního systému. Krbová kamna s výměníkem se jednoduše připojí na stávající radiátory, bojler, akumulační nádrž či podlahové topení a v kombinaci s výměníkem TUV slouží i k ohřívání vody.

Komfort, nízké náklady, účinnost

Krbová kamna jsou zdrojem přirozeného tepla s nízkými emisními hodnotami a díky stále dokonalejším systémům spalování jsou i šetrná k životnímu prostředí.  Produkcí tepla, které vidíte, zdárně konkurují klasickým krbům. Možnost pohledu na živé plameny vytváří v místnosti nezaměnitelnou atmosféru, ale na rozdíl od krbu se vše odehrává bez kouře, zápachu a nečistot. Krbová kamna si můžete pořídit všude tam, kde není možné postavit krb, ale díky rozsáhlé škále klasických i moderních designů, funkčnosti a praktičnosti jsou pro stále více zákazníků krbová kamna první volbou. Komfort a elegance krbových kamen je v případě přidaného výměníku ještě podtržena možností centrálního ekologického vytápěním s nízkými provozními náklady a snadnou obsluhou. Krbová kamna jsou nenáročná na prostor, dobře se instalují, nevyžadují žádné stavební úpravy a jejich tepelná účinnost mnohonásobně převyšuje klasické krby. Lokální topidlem jsou v tomto případě sálavá kamna, která velkou keramickou plochou produkují  příjemné teplo do prostor s přímým dosahem sálání. Přilehlé prostory dále vytápí radiátory. Většina krbových kamen je v provedení ocel – šamot nebo litina – ocel – šamot. Obložení je pak v nepřeberné škále materiálů, designů a  barev.

Design i technické parametry krbových kamen s výměníkem

Krbová kamna s výměníkem jsou vhodná i do členitějších prostor. Maximálně využijí vzniklé teplo a co je důležité – není třeba budovat nové rozvody topného systému, vše se napojí na stávající prvky. Pozitivem je i cenová dostupnost a veliká šíře nabídky provedení. Je libo klasický design nebo secesní provedení, líbí se Vám retro? Máte rádi rustikální vyznění interiéru nebo je Vaše bydlení ultramoderní? Nic není problém! Vybrat si můžete přesně ten typ a provedení krbových kamen, které se vám hodí. Samozřejmě nelze brát zřetel pouze na design a výslednou estetiku začlenění do interiéru. Podstatným faktorem je především výběr vhodných technických parametrů. Na prvním místě je třeba spočítat velikost vytápěných prostor samotnými krbovými kamny, velikost prostor vytápěných pomocí výměníku, požadovaný výkon a průměr kouřovodu. Obecně lze říci, že na trhu jsou k dispozici krbová kamna s výkonem od cca 3,4 po 22 kW, přičemž výkon výměníku se pohybuje v rozmezí 4 – 10 kW, velikost vytápěného prostoru lze vyčíslit na 60 – 440 m3, průměr kouřovodu pak 130 – 150 mm. Jako palivo jsou nejčastěji používány dřevo, ekobrikety, uhelné brikety a u nejmodernějších typů krbových kamen i pelety.

Toužíte po uklidňujícím pohledu do plamenů a zvuku praskání dřeva? Chcete snížit náklady na vytápění? Zajímá vás ekologické hledisko produkce tepla? Máte rádi atraktivní prvky v interiéru? Pokud ano, jsou pro vás krbová kamna s výměníkem tou správnou  volbou. Nechejte se přesvědčit vysoce kvalitními technologickými parametry krbových kamen a překvapit nápaditými designy  a variantami provedení.

 

Zaujal Vás článek nebo naše služby? Klikněte a nenechte si to pro sebe!


Máte technický dotaz? Zeptejte se firem, odpoví Vám.

Pozor! Formulář neslouží pro vložení poptávky. Stavební poptávku zadáte zde.Poptávky našich klientů

Autorizoval(a) Kamil Zvěřina 26.08.2014 10:30 Archivní poptávka ID 103458
Stavba krbu s krbovou vložkou
Částka: 40 až 100 tisíc Platba: Dohodou
Obor: Krby a kamna
Dobrý den, v současné době začíná stavba mého RD - dřevostavby, v které bych chtěl mimo topení na el.energii využít také topení krbem. Realizaci komína mám vyřešenou, v současné době se poptávám po vhodném dodavateli krbu - kompletní stavba včetně krbové vložky. Podle projektové dokumentace by krbová vložka měla být o výkonu 6-7 kW, v základní desce dán externí přívod vzduchu. Děkuji předem za Vaše nabídky, na případné podotázky rád odpovím, stejně jako se nebráním osobnímu setkání.
místo realizace:
Region: Středočeský kraj
Klient požaduje reference: ANO
Bližší lokalita: Brandýsek Nabídky směřujte: Jakýmkoliv způsobem

Autorizoval(a) Kamil Zvěřina 22.08.2014 09:43 Archivní poptávka ID 103454
Cena stavby krbu
Částka: 40 až 100 tisíc Platba: Dohodou
Obor: Krby a kamna
Dobrý den, poptávám u Vás stavbu krbu v RD Praha 8 Preferujeme vložku například Tarnava Professional Max Image 600 / 12 kw Litinová krbová vložka (Tarnava 12 Kw)SLEVA 16% Tarnava Professional Max Image 600 / 12 kw Litinová krbová vložka cena kolem 19000 Kč Děkuji Vám za nabídku.
místo realizace:
Region: Praha
Klient požaduje reference: ANO
Bližší lokalita: Praha Nabídky směřujte: Jakýmkoliv způsobem

Autorizoval(a) Kamil Zvěřina 05.05.2014 09:53 Archivní poptávka ID 102303
Krb s teplovodní vložkou, cena
Částka: do 40 tisíc Platba: Dohodou
Obor: Krby a kamna
Dobrý den, poptávám u Vás zhotovení krbu s teplovodní vložkou k vytápění RD(napojení na ustřední topení) Osobní schůzka je možná. Poptávám práci, materiál. Termín realizace zakázky je ihned. Děkuji Vám za nabídku.
místo realizace:
Region: Středočeský kraj
Klient požaduje reference: ANO
Bližší lokalita: Rakovník Nabídky směřujte: Jakýmkoliv způsobem
Reakce poptávajícího   07.05.2014 08:10
Dobrý den, firma David Naďo nás ihned kontaktovala emailem a telefonicky. S Vaším portálem jsem velice spokojen, použil jsem ho už po třetí a zatím mi vždy pomohl najít nejlepší nabídku. Hezký den přeje R. Melč

Chcete dostávat cílené stavební poptávky?

Autorizoval(a) Kamil Zvěřina 24.03.2014 09:43 Archivní poptávka ID 102243
Cena kachlových kamen a obezdívka krbu
Částka: 40 až 100 tisíc Platba: Dohodou
Obor: Krby a kamna
Dobrý den, poptávám u Vás 1)obezdívku krbové vložky. 2) dodávku a stavbu kachlových kamen s troubou... Osobní schůzka je možná, Poptávám práci, materiál. Termín realizace zakázky je co nejdříve... Děkuji Vám za nabídku.
místo realizace:
Region: Zlínský kraj
Klient požaduje reference: ANO
Bližší lokalita: Holešov Nabídky směřujte: Jakýmkoliv způsobem

Autorizoval(a) Kamil Zvěřina 18.02.2014 12:04 Archivní poptávka ID 102129
Krbová kamna s výměníkem
Částka: do 40 tisíc Platba: Dohodou
Obor: Krby a kamna
Dobrý den, poptávám u Vás krbová kamna s výměníkem. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky je dohodou. Děkuji Vám za nabídku.
místo realizace:
Region: Středočeský kraj
Klient požaduje reference: ANO
Bližší lokalita: Nové Dvory Nabídky směřujte: Jakýmkoliv způsobem

Autorizoval(a) Kamil Zvěřina 17.02.2014 10:24 Archivní poptávka ID 102110
Cena výměny krbové vložky za teplovzdušné rozvody
Částka: 40 až 100 tisíc Platba: Dohodou
Obor: Krby a kamna
Dobrý den, poptávám u Vás výměnu stávající krbové vložky napojenou na radiátory za teplovzdušnou s rozvody do pěti místností. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky je dohodou. Děkuji Vám za nabídku.
místo realizace:
Region: Jihomoravský kraj
Klient požaduje reference: ANO
Bližší lokalita: Vyškov-Dědice Nabídky směřujte: Jakýmkoliv způsobem

REFERENCE
Odpovědi našich poptávajících
08.10.2014
Dobrý den firma pana Zvěřiny mě kontaktovala a zaslala nabídku. Děkuji za Vaše služby.

20.08.2014
Dobrý den, děkuji Vám za službu. Firma pana Karpíška mě kontaktovala mailem. S pozdravem, Hylmarová.

07.05.2014
Dobrý den firma Josef Knajbl mne kontaktovala telefonicky. Kadlecová

více
AKTUÁLNĚ

Poslední poptávku

jsme autorizovali

14.04.2015 12:28!

INFORMACE

Poptávek celkem: 76326
Z toho nad 1 mil Kč: 7254
Firem celkem: 456
Obcí celkem: 385
Fungujeme od: 24.03.2004
REKLAMA
Pomocník k ruce